Очікується

SiS PRE-90

Предтреник для игровых видов спорта для углеводной, нитратной загрузки и улучшения кровотока в мышцах. Подойдет и для циклических дисциплин. Вкус: лимон-лайм, вишня-кола, 85 г
advantage

Зроблено в Англії

Шалена енергія за 5 хвилин

advantage

Не містить допінг

SiS PRE-90 — передтренувальний комплекс, який додасть вам свіжої енергії та поповнить вуглеводні запаси, щоб тренування та командні ігри проходили успішно та результативно. Ці передтренувальні комплекси створені на основі природних нітратів, вони допомагають організму спортсмена використовувати свої сили не тільки ефективно, а й економічно. SiS PRE-90 сприяє скороченню споживання кисню м'язами, при цьому виробляє енергетичний ресурс, покращуючи рівень швидкісної витривалості. Напій дає можливість атлетам швидко насититися вуглеводами та переробити їх у вибухову енергію.

Особливості та переваги

Спортивне харчування перед тренуванням PRE-90 — невід'ємний аспект у тренувальному та змагальному процесі у циклічних та ациклічних видах спорту.

 1. Воно збільшує продуктивність усіх систем організму.
 2. Знижує кров'яний тиск.
 3. Підвищує ефективність м'язів.
 4. Допомагає збільшити норму добового споживання вуглеводів.

Як використовувати добавку ефективно

Дослідження довели, що нітратні окислювачі посилюють м'язовий кровообіг, який знижений при скороченні м'язів через перетиснуті судини. Передтренувальний комплекс оперативно усуває цю проблему, допомагаючи покращити результати в спринті та ігрових матчах завдяки 500 мг нітратів в одній порції. Щоб відчувати ефект від цієї добавки, застосовуйте її правильно:

 • за день до матчу спортсмен має вживати 8-10 г вуглеводів на 1 кг ваги, а харчування футболіста в день гри необхідно доповнити вуглеводними напоями;
 • випивайте 2 пачки PRE-90 за добу до змагань між їжею та 1 порцію за сніданком у день матчу, тоді ви отримаєте 225 г вуглеводів та забезпечите себе зарядом енергії.

Численні тестування виявили, що спортивне харчування для футболу підійде для силової витривалості та під час роботи на субмаксимальних зусиллях, а також у ньому міститься амінокислота бета-аланін, що допомагає підтримувати продуктивність м'язів при тривалих тренуваннях.

Унікальний склад

Спортивне харчування для футболістів, тенісистів, хокеїстів, баскетболістів, волейболістів додає їм енергії завдяки таким компонентам у порції 85 г:

 • білок: 2,4 г;
 • вуглеводи з мальтодекстрину (кукурудзи): 75 г;
 • цукор: 5,8 г;
 • жири: 0,9 г;
 • сіль: 0,78 г;
 • бета-аланін: 1,6 г;
 • нітрати: 500 мг;
 • концентрат терпкої вишні Монморансі: 450 мг.

Доступні смаки: лимон-лайм, вишня-кола.

Це спортивне харчування від Science in Sport, зокрема питні вуглеводи, варто купити для ациклічних видів спорту, а для циклічних підійде вуглеводний напій SiS Nitrate Powder.

SiS PRE-90 - знято з виробництва. Рекомендуємо на заміну використовувати:

 1. SiS Performance Nitrate Powder - вуглеводний енергетичний напій із нітратами для передстартового завантаження з 500 мг нітратів на порцію.


Знято з виробництва 76 грн


| Контакти
099 5650065