Акція!

Набір харчування для бревету

advantage

Зроблено в Англії

Гарний подарунок

advantage

Не містить допінг

Комплект спортивного харчування SiS для бревету або веломарафону — чудове рішення, якщо вам доведеться крутити педалі протягом кількох годин. Тут включені швидкі вуглеводи, підтримка балансу електролітів та гідратації, збільшення концентрації за допомогою кофеїну та швидке відновлення. Оцініть спортивне харчування для витривалості та циклічних видів спорту від Science in Sport.

Що і коли використовувати

Набір для бревету містить перевірені продукти для тривалого тренування.

  1. Енергетичні гелі для велосипедистів - найкраще рішення, якщо вам потрібна швидка енергія у зручній упаковці та без необхідності зупинятися. Ізотонічний гель SiS Go Isotonic Gel включає в себе 22 г вуглеводів, які найкраще отримати вже в першу годину дистанції.
  2. SiS BETA FUEL 80 - найкращий напій для велосипедистів, які вирішили проїхати довгу дистанцію, адже у його складі електроліти та 80 г вуглеводів у кожній порції. Досвідчені рандонери воліють використовувати на бреветі 2 фляги, наповнюючи одну з них звичайною водою.
  3. 2 енергетичних батончики SIS GO Energy Bar з 26 г вуглеводів в кожному з них і натуральними фруктами допоможуть підкріпитися та отримати тверде харчування зі швидким засвоєнням.
  4. Гель SiS з кофеїном покращує витривалість та реакцію, навіть при сильній втомі. 150 мг кофеїну в GO Energy + Caffeine Gel за годину до закінчення бревету подарує поліпшення концентрації та додаткову енергію.
  5. Протеїновий напій для відновлення.
  6. Спробуйте SiS на велосипедному марафоні!

    Підготовка до бревету повинна включати чітке планування харчування на маршруті. Наше рішення підійде, якщо ви хочете проїхати стандартну дистанцію бревету 200 км за 6 годин інтенсивної роботи або 7-9 годин аеробного режиму. Якщо ваша мета – подолати велосипедний марафон за 9 годин та більше, продумайте додатковий прийом їжі та води. На SiS Ukraine з радістю допоможуть вам вибрати найбільш підходящу схему харчування для ваших цілей та будь-яких спортивних викликів.


598 грн701 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065