ПлаванняВелосипедБігГориВідеоПлани харчуванняПродукція

Статті про спортивне харчування

Багато хто з нас тренується і не знає, що може досягати спортивних результатів ще швидше, але не за допомогою заборонених препаратів, а дозволеними методами. Адже існують сучасні способи відновлення, підтримки енергії на тренуваннях, поліпшення продуктивності м'язів і можливість швидко отримати поживні речовини у важкі моменти змагань. Ідея нашого блогу полягає в тому, щоб доступно та цікаво донести інформацію про ефективне використання SiS, а також пояснити, як додаткові нутрієнти впливають на організм, і чому без них досягти високих результатів складніше.

Блог про спортивне харчування розповість про продукцію Science in Sport, завдяки якій професіонали та любителі зможуть покращити свої показники та досягти амбітних цілей у спорті. Тут ви дізнаєтесь:

  • як вибрати та як використовувати спортивне харчування у різних видах активності;
  • які добавки підходять для циклічних видів спорту;
  • що означає правильне харчування спортсмена;
  • що краще підібрати для початківців та просунутих спортсменів.

Навіщо ми створили блог SiS Ukraine?

Цей розділ сайту ми розробили, щоб ви могли розібратися, яким має бути спортивне харчування, які добавки та коли використовувати до, під час або після змагань та тренувань. Статті в цьому блозі підкажуть про секрети відновлення — це саме те, що особливо важливо, і допомагає розвиватися фізично, швидко прогресувати та ставати сильнішими. Щоб все не здавалося нудним і однобоким, для вас ми зібрали лише найкращу інформацію.

  1. Інтерв'ю та думки експертів.
  2. Гайди, мануали, адаптації та переклади наукових статей.
  3. Плани та стратегії харчування.
  4. Особливості використання SiS в різних видах спорту.
  5. Огляди нових продуктів і поради щодо їх використання.

До того ж, на сайті SiS Ukraine ми створили калькулятор, який розраховує, яка продукція вам необхідна під час різних навантажень, а також працюємо над створенням розділу планів харчування для різних цілей.

Хто пише статті в наш блог?

Авторами всіх публікацій є лідери думок та найкращі спортсмени України. Ці люди заглиблюються в кожну тему, вивчають складні питання та матеріали закордонних експертів, перевіряють продукцію самі, так, і звісно вони є фанатами бренду SiS. Завдяки їхньому інтересу та нашій підтримці ви дізнаєтеся, яке спортивне харчування вибрати для бігу, велоспорту, тріатлону, ігрових видів, щоб долати навантаження було легше, а відновлюватися — швидше та ефективніше.

Science in Sport — це бренд, в основі якого лежить наука, прогрес та сучасні технології. Ми, наші інтерв'юери та автори статей, готові розкрити секрети спортивного харчування і дати важливі поради, опираючись на наукові статті, дослідження в області нутріціології та власний досвід. Давайте вивчати і заглиблюватися у важливість питання з інтересом та азартом, ставати сильнішими, витривалішими та швидшими разом. Сподіваємось, що блог SiS Ukraine стане вашим путівником у світ рекордів та досягнень.