Провайдер спортивного харчування SiS Ukraine

Почавши працювати у 2018 році, компанія SiS Ukraine із самого початку намагалася бути у центрі українського аматорського спорту. Відомий британський бренд, як магніт, притягував найкращих, найвитриваліших і найбільш креативних.
Ультрамарафонці, тріатлети, велогонщики і плавці становлять те ядро, улюблену аудиторію чи по-простому спортивну тусовку, частиною якої ми самі є. Те, для кого ми хочемо працювати щодня. Постачати найкраще спортивне харчування від Science in Sport, підтримувати старти від наших улюблених партнерів, консультувати спортсменів та команди щодо стратегій харчування.

Спортсменів, які готуються, щоб вийти за межі свого комфорту на свій цільовий старт. Для новачків це перша половинка, для досвідчених — Ironman "з 10 годин”, а для профі олімпіада чи новий першопрохід в Гімалаях. Ми раді переживати з вами ваші перемоги і аналізувати поразки.


Бачення

Ми любимо просувати SiS, тому що разом з ним можемо рекламувати біг, велоспорт або альпінізм — пропагувати здоровий підхід до життя. Показувати та розповідати про тих, хто надихає нас самих — топових українських спортсменів. Ми хочемо зробити аматорський спорт зрозумілішим і ближчим для кожного українця.

Людмила Руденок

Місія

Можна, звісно, усміхнутися з того, що у людей, які продають спортивне харчування, може бути місія. Так, ми не плануємо висадку на Марс, але активно спілкуючись з кращими спортсменами, ми зрозуміли:
Чіткого розуміння концепцій спортивного харчування, що і коли потрібно застосовувати — нема. Ні у профі, ні у любителів. Скажу вам чесно, іноді у любителів розуміння більше. “Це все хімія", "Я на бананах пробіжу”, "Я і без цього 20 років справлявся" — це ті фрази які, ми все ще чуємо щодня.
Тому ми вирішили донести до спортсменів концепцію правильного спортивного харчування. Завели блог, де збираємо найцікавіший контент, самі проводимо та публікуємо дослідження, ведемо свій Strava клуб, розглядаємо відмінності бананів і гелів у наших соц мережах.

Олена Наконечна

Ми — це хто?

  • Олена Наконечна — менеджер з продажів. Велогонщиця, переможниця рейтингу УАТ 2019-2021.
  • Людмила Руденок — PR-менеджер. Трейлранер, альпініст, волонтер.
  • Павло Бакуменко — менеджер з логістики. Масажист, бігун, велосипедист.
  • Олександр Каряка — менеджер з логістики. Затятий велотурист, бігун і тріатлет.
  • Гліб Должиков — засновник. Велогонщик, Ironman, альпініст.

Должиков Гліб

Естафетна команда SiS Ukraine

З 2019 року наша команда традиційно виступає у всіх серіях українського тріатлону:

  • Iron Way
  • Subaru Triatman Series
  • Run Ukraine
Ми стартуємо пліч-о-пліч з найкращими тріатлетами та естафетними командами України. Занурюючись у красу та складність тріатлону, і водночас залишаючись у фокусі свого виду. 🏊‍♂️Ігор Козакевич, 🚴‍♂️Гліб Должиков, 🏃‍♂️Андрій Чуранов — надійний склад SiS Ukraine Relay Team.


Естафетна команда SiS Ukraine

Як спортивне харчування SiS Ukraine допомагає долати марафони, підкорювати найвищі вершини світу та перемагати в ультразапливах, читайте у нашому блозі.