Гарантії повернення і обміну


Ми продаємо лише сертифіковані товари британського виробника спортивного харчування Science in Sport. Цей бренд користується довірою професійних та олімпійських спортсменів, а кожна партія готової продукції SiS, яка залишає завод компанії, перевіряється на заборонені речовини та відповідає вимогам до спортивного харчування Всесвітньої антидопінгової агенції WADA.


SiS Ukraine гарантує повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки, якщо упаковка не була пошкоджена, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів", першої частини статті 9.


Якщо ви хочете повернути товар, зв'яжіться з нами, щоб уточнити деталі повернення. Після отримання продукції назад ми повернемо вам гроші або обміняємо цей товар на рівноцінний за вартістю.


Щоб уникнути незручностей повернення та отримати дійсно необхідне вам спортивне харчування, рекомендуємо уважно читати опис продукції та при виникненні питань звертатися до нас у чат або за допомогою будь-якого іншого способу зв'язку. Ми завжди раді піти назустріч покупцю та готові вирішити будь-які спірні моменти.