Новинка!

SiS GO Energy Bake

advantage

Зроблено в Англії

Шалена енергія за 5 хвилин

advantage

Не містить допінг

SiS GO Energy Bake — печиво для спортсменів як альтернатива звичайним енергетичним батончикам. Складається з натуральних компонентів, містить у собі фруктозу та велику кількість вуглеводів. Продукт компактний і поміститься в кишені, його можна використовувати на ходу, адже він легко засвоюється. Ці запечені спортивні батончики створені для тривалих тренувань, а також підійдуть як перекус між прийомами їжі або перед змаганням.

Спортивне печиво від Science in Sport має унікальну м'яку текстуру з приємною фруктовою начинкою.

Інформація про склад

Запечений енергетичний батончик GO Energy Bake містить:

  • 30 г вуглеводів;
  • 10 г фруктози;
  • 3,5 г протеїну;
  • 5 г жирів;
  • 0,25 г солі.

До його складу також входить пшеничне борошно, фруктовий наповнювач, оливкова олія, ціле яйце, молочний протеїн та ароматизатор. Продукт підходить для вегетаріанців.

Рекомендації з використання

Якщо під час тренування ви вичерпали запаси вуглеводів, настає втома, тому важливо вчасно поповнювати енергетичні запаси, якщо тренування триває понад півтори години. Оптимально отримувати 60 – 90 г вуглеводів на годину, і це може бути 1-2 SiS GO Energy Bake, вуглеводні батончики чи гелі Science in Sport.

Вуглеводне печиво SiS для спортсменов допоможе підтримати енергію в будь-якому виді спорту чи активного відпочинку, де потрібна витривалість, наприклад, біг, велоспорт, плавання, веслування чи походи в гори.


98 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065