Best seller

Ізотонік SiS Go Hydro Tablet

advantage

Зроблено в Англії

Протидія судомам

advantage

Не містить допінг

Ізотонік SiS Go Hydro створений для ефективної гідратації, щоб допомогти вам досягти найкращих результатів. Він дуже практичний у використанні, адже є шипучою таблеткою, яка швидко розчиняється у простій воді. Його зручно брати з собою на тренування та змагання. Цей низькокалорійний ізотонік у таблетках містить життєво важливі електроліти, зокрема натрій (0,86 г), калій та магній, а також вітаміни B1, B2 та B6.

Чим корисний ізотонічний напій?

Ізотонік без вуглеводів SiS Go Hydro 20 поповнює втрату електролітів, що виходять з потом. Якщо не допомагати своєму організму за допомогою спеціального спортивного харчування, відбувається зневоднення, яке є причиною втоми. З втратою рідини температура тіла підвищується, серцебиття частішає і спортсмен важко переносить навантаження. SiS ізотонік у таблетках допоможе запобігти цьому стану, не дозволяючи втратити понад 2% від маси тіла.

Напій солоний на смак?

Хоча це спортивне харчування у таблетках від Science in Sport практично без цукру та містить велику кількість натрію, пити його приємно. Ви можете придбати SiS Go Hydro з такими натуральними смаками:

  • лимон;
  • полуниця-лайм.

Як використовувати ізотонік у шипучих таблетках?

Продукт продається упаковкою з 20 таблеток (порцій). Щоб приготувати напій з електролітами, розчиніть 1 таблетку SiS Hydro у 500 мл води. Після приготування його можна вживати впродовж 24 годин до тренування. Використовуйте 500 мл цього ізотоніку за 3-4 години до змагання та ще 250-500 мл за годину до старту. Не рекомендується вживати більше 4 таблеток на день.

Ізотонік Go Hydro ідеально підходить для велосипедистів та бігунів, а також для веганів. Його також можуть ефективно використовувати альпіністи у високогір'ї, допомагаючи наповнити воду корисними солями та запобігти зневодненню.

Коли потрібен SiS Go Hydro, а коли SiS GO Electrolyte?

Ізотонік у таблетках Go Hydro містить 300 мг електролітів і майже не містить вуглеводів. Його краще використовувати перед тренуванням і під час фізичної активності, тривалістю до 90 хвилин, коли не потрібне поповнення енергії. Якщо тренування чи гонка триває понад 1,5 години і потрібно поповнювати енергетичні запаси, то тут буде доречним. SiS GO Electrolyte з 36 г вуглеводів.


420 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065