Акція!

SiS Immune

advantage

Зроблено в Англії

Протидія судомам

advantage

Не містить допінг

SiS Immune у вигляді шипучих таблеток з приємним апельсиновим смаком включає вітаміни для підвищення імунітету. Він підтримає захисні сили організму після тренування, коли це особливо необхідно.

Склад SiS Immune

Дорослим спортсменам як чоловікам, так і жінкам потрібні вітаміни та мінерали для імунітету в значно більшій пропорції, порівняно з малоактивними людьми. Цей продукт містить їх у потрібній кількості:

  • 200 мг вітаміну С;
  • 2,5 мг заліза;
  • B2 (рибофлавін);
  • 0,9 г натрію.

Переваги імуностимулятора

Відомо, що тяжкі тренування впливають на імунну систему, пригнічуючи її на 3-72 години після навантаження. Це може призвести до більш високої захворюваності на інфекції верхніх дихальних шляхів, що негативно позначиться на здоров'ї спортсменів та їхніх показниках.

Надмірне споживання вітамінів може придушити реакцію на тренування. SiS Immune розроблено, щоб підтримувати здоров'я спортсмена без шкоди для тренувального процесу. Вітамін С, що входить у спортивне харчування, та залізо сприяють підтримці нормальної функції імунної системи під час та після інтенсивних фізичних вправ.

Рекомендоване використання

Приймайте 1 шипучу пігулку SiS Immune Tablets Orange на день відразу після тренування, розчинивши її у 500 мл води. Не забувайте про здоровий спосіб життя і збалансоване харчування, щоб вітаміни для підвищення імунітету мали найбільший ефект. Цей продукт підходить для веганів та вегетаріанців.

Чи не краще вживати полівітаміни?

SiS Immune також містить ключові електроліти, які сприяють гідратації після тренування. Мультивітаміни не здатні це зробити і в них можуть бути елементи, які не потрібні вашому організму, якщо ви не відчуваєте їхнього дефіциту.

Спортивне харчування для імунітету повинно включати також вітамін D3, якщо ви прагнете до максимальних захисних сил організму.


348 грн420 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065