Best seller
Акція!

Набір SiS для напівмарафону

Набір SiS для напівмарафону є спортивним харчуванням для бігунів, які збираються пробігти 21 км на результат. Він складається з продуктів, що виконують три важливі функції для успішного подолання дистанції: гідратація, енергія та відновлення.

Що входить в комплект?

 • батончик енергетичний Energy Bar: корисний вуглеводний перекус за півгодини до початку.
 • енергетичні гелі для бігу SiS Go Isotonic Energy gel - 2 шт.;
 • гель для бігу з кофеїном SiS Go Energy+ Caffeine gel.;
 • спортивне харчування для відновлення бігуна - SiS REGO Rapid Recovery 50 г
 • Як харчуватися на півмарафоні

  У день старту після сніданку рекомендується з'їсти вуглеводний батончик для енергії, а також випити 150-200 мл ізотоніку Electrolyte GO для отримання необхідних організму електролітів.

  Перший ізотонічний гель варто використати на 5-6 кілометрі дистанції, а другий - на 12-13, їх не треба запивати водою відразу, але пийте на пунтках гідратації. Кофеїновий гель використовується на 16-17 км півмарафону, він допоможе вам сконцентруватися та прискоритися на фінішному відрізку.

  Після фінішу впродовж 30 хвилин слід напій для відновлення SiS REGO Rapid Recovery 50 г. Щоб відновити водний баланс, використовуйте ізотонік Science in Sport з електролітами впродовж 3-5 годин після півмарафону.

  Інші рекомендації

  Завжди пам'ятайте, що спортивне харчування SiS не заміна збалансованої здорової дієти. Подбайте про свій раціон ще за кілька днів до півмарафону, обов'язково включіть у нього вуглеводне завантаження, фрукти та овочі. Після фінішу їжте продукти, багаті білком, клітковиною та вітамінами.

  У схемі нижче наведено рекомендоване спортивне харчування під час бігу, а також до змагань та після них. На нашому сайті ви також можете купити набори для марафону 42 км та половинки Ironman.

  Схема харчування для 21 км

  Читайте також про харчування бігуна на півмарафоні у нашому блозі.


370 грн546 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065