Акція!

Набір харчування для марафону

advantage

Не потрібно запивати водою

advantage

Зроблено в Англії

Гарний подарунок

Рекомендуємо вам готовий набір харчування SiS для марафону. Тут є все необхідне для відстані 42 км, а також до і після бігу. Він задовольнить ваші енергетичні потреби, допоможе уникнути зневоднення та якісно відновитися після фінішу.

Спортивне харчування для марафону SiS

  1. Вуглеводний батончик Go Energy Bar : можна з'їсти після сніданку або за годину до старту, щоб зарядитись додатковими вуглеводами.
  2. Енергетичні гелі для марафону Isotonic Energy Gel , 4 шт.: використовувати на 7-8, 12-13, 17-18 і 22-23 км дистанції, їх можна вживати на ходу і не потрібно запивати.
  3. Кофеїнові енергетичні гелі для бігу Go Energy + Caffeine gel з 75 чи 150 мг кофеїну, 2 шт.: на 27-28 і 32-34 км для підвищення енергії на останніх етапах.
  4. Протеїновий напій для відновлення.
  5. Пояс для гелів у подарунок!

Яким має бути харчування при бігу на 42 км.

Ваш раціон перед стартом повинен включати прості і складні вуглеводи. Потрібне правильне харчування у день марафону. Вранці перед бігом слід отримати 1,5-3 г вуглеводів на кілограм маси тіла. Не рекомендується використовувати продукти, багаті клітковиною. Після фінішу додайте фрукти, овочі та продукти з протеїном.

І ще кілька корисних порад.

  • Завжди користуйтеся пунктами харчування на марафоні, щоб зробити 2-3 ковтки води.
  • Харчування до марафону повинно включати вуглеводне завантаження, навіть за 1-2 дні до старту.
  • До того як пробігти 42 км, слід перевірити продукцію SiS на тренуванні.
  • Спортивне харчування для марафонців не є заміною їжі та здорового раціону.

Рекомендуємо також купити ізотонік для бігу Electrolyte GO , в якому містяться електроліти та вуглеводи. Ви можете почати пити ще за добу до старту. У день змагань випийте 500 мл напою після сніданку, приблизно за 2,5-3 години до марафону. Вам знадобиться 150-200 мл розведеного ізотоніку за 30 хв - 1,5 год до старту для вуглеводного підживлення та підтримування сольового балансу. Ізотонік з електролітами Electrolyte Go Powder можна використовувати також і після фінішу, щоб відновити водний баланс.

Якщо ви тільки плануєте випробувати SiS на довгій дистанції, то вам сюди.

Схема харчування для марафону


786 грн966 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065