Очікується

SiS Performance Nitrate Powder

advantage

Зроблено в Англії

Шалена енергія за 5 хвилин

advantage

Не містить допінг

SiS Performance Nitrate Powder з високим вмістом нітратів (500 мг на порцію) та вуглеводами створений для покращення показників у тих видах спорту, де важлива аеробна витривалість. При бігу, їзді на велосипеді, плаванні ви можете досягти зниження споживання кисню, що дорівнює більш економній роботі організму та покращенню результатів. Виробник рекомендує використовувати порошок SiS з нітратами для ґрунтовного завантаження в дні перед важливою подією.

Як це працює?

Використання нітратного завантаження у циклічних видах спорту – нове рішення, засноване на останніх дослідженнях у спортивній медицині. Science in Sport рекомендує свою лінійку продуктів, багатих на нітрати, отриманих з натуральних компонентів і корисних спортсмену. Сюди входять шоти, гелі, вуглеводні батончики та спортивний вуглеводний напій SiS Performance Nitrate.

Потрапляючи в організм, нітрати перетворюються на нітрити, а потім - на окис азоту. Він відіграє ключову роль у ваших тренуваннях, покращуючи кровообіг, насичуючи кров та м'язи киснем. Таким чином, знижується споживання кисню протягом аеробного навантаження. Використовуючи менше енергії та кисню навіть при більш високих навантаженнях, ви будете ефективнішими.

Про нітратний порошок від Science in Sport

SiS Performance Nitrate Powder – це вуглеводний енергетичний напій, багатий на нітрати, отримані з екстракту листя амаранту. В одній порції цього комплексу (55 г) міститься:

  • 48 г вуглеводів із мальтодекстрину;
  • 500 мг нітратів природного походження;
  • 0,72 протеїну;
  • 0,72 г солі;
  • лимонна кислота, ароматизатор.

Як і коли використовувати спортивний напій

Додайте одну порцію, 55 г (приблизно 3 повні мірні ложки), нітратного порошку в 350 мл води і добре струсіть. Для кращої ефективності передстартового завантаження слід використовувати 1 г нітратів щодня за 1-3 доби до змагань на витривалість. Для цього вам потрібно випити дві порції напою Performance Nitrate Powder на день. 500 мг дієтичних нітратів рекомендується використовувати також за 2-3 години до старту важливого заходу.

Смаки

Нітратний напій у вигляді порошку в упаковці 550 г можна купити на сайті SiS Україна у двох варіантах смаку:

  • рожевий грейпфрут;
  • вишня-кола.

Вкажіть свої вподобання у коментарі до замовлення.


Виробник: Великобританія.

Кількість порцій: 10.

Протестовано: Informed Sport.


Знято з виробництва 1150 грн


| Контакти
099 5650065