Очікується

SiS Turbo + Powder

advantage

Зроблено в Англії

Протидія судомам

advantage

Не містить допінг

SiS Turbo + Powder — охолоджуючий спортивний напій з ментолом, розроблений на основі ізотонічної формули з великим вмістом швидких вуглеводів. Унікальна суміш цих двох компонентів призначена для застосування під час інтенсивних навантажень у приміщенні: їзда на велостанку, біг у манежі чи доріжці. Спортивне харчування для витривалості задовольняє енергетичні потреби організму, знижує теплову напругу, заповнює втрату натрію та інших мікроелементів.

Застосування SiS Turbo Powder

Напої для циклічних видів спорту потрібні, якщо ви тренуєтеся у спекотних умовах, адже працездатність спортсмена без своєчасного прийому рідини буде знижуватися швидше. Це відбувається через підвищене потовиділення та фізіологічний дискомфорт від задухи та спеки.
Щоб не довести себе до зневоднення та збалансувати водно-сольовий баланс при навантаженнях, а також відчути охолоджувальний ефект ментолу, рекомендується пити напій SiS Turbo +.

  1. Додайте 65 г порошку в 500 мл прохолодної води.
  2. Добряче струсіть.
  3. Кожні 10 хвилин прополіскуйте ковток розчину в роті 5-10 секунд і ковтайте.

Такий прийом допоможе охолодити та полегшити дихання, підвищити продуктивність м'язів завдяки вмісту вуглеводів та не допустити настання втоми. Підтримуйте енергетичний запас за допомогою турбо-гелів, які підвищують продуктивність та усувають втому під час високоінтенсивних інтервалів.

Особливості складу та рекомендації

SiS Turbo чудово підходить для велоспорту та спортсменів, які тренуються на велотренажерах. Це спортивне харчування під час тренування є додатковим джерелом енергії та способом зменшити тепловий стрес. Склад на порцію:

  • вуглеводи: 62 г;
  • цукор (підсолоджувач-сукралоза): 22 г;
  • сіль 0,57 г;
  • натуральний ментоловий ароматизатор (20% ментолу).

SiS Turbo в банці 455 г (7 порцій) є в наявності з 2 смаками:

  • чорниця;
  • цитрус.

Добавка пройшла тестування міжнародної антидопінгової організації Informed Sport та дозволена до вживання. Читайте більше про харчування для тренувань на велостанку в нашому блозі.


Знято з виробництва 693 грн


| Контакти
099 5650065