Новинка!

NUTRITION X Creatine Monohydrate Powder

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

NUTRITION X Creatine Monohydrate Powder допомагає підвищити рівень працездатності під час повторюваних навантажень і відновитися після них. Також поглинання креатину м'язами збільшується завдяки інсуліну та скороченню м'язів, тому ми рекомендуємо споживати цю добавку з їжею у період після тренування у поєднанні з нашими ключовими продуктами для відновлення. Креатин із протеїном використовують спортсмени з різних видів спорту, оскільки він здатний утримати початкову продуктивність м'язів навіть наприкінці тренування.

Улюбленець важкоатлетів, регбістів і спринтерів, креатин моногідрат у вигляді порошку є ідеальним доповненням для тих, хто хоче збільшити м'язову масу, потужність і силу.

Як використовувати креатин у порошку

NUTRITION X Creatine Monohydrate Powder використовується атлетами дуже часто, а його щоденне вживання після фізичних навантажень збільшує працездатність при послідовних серіях коротких високоінтенсивних вправ. Креатин у спорті треба пити правильно!

  1. Змішайте 1 мірну ложку (5 г) порошку креатину з 150 мл води, соку або вашого звичайного коктейлю. Приймайте 1-2 порції в день. Одну порцію після тренування і (при необхідності) 2-у порцію після їжі, запиваючи водою або коктейлем.
Переваги добавки

Креатин — це сполука, яку можна отримати з їжею або вона сама синтезуватиметься в печінці та нирках. Після розпаду він зберігається у м'язах, де стає фосфокреатином. Природне споживання цього компонента при звичайному харчуванні — недостатньо для збільшення його запасів у м'язах. Тому спортсмени часто вживають цю речовину як харчову добавку. Також прийом креатину дозволяє:

  • покращити продуктивність і силу у м'язах при одноразових та повторюваних високоінтенсивних вправах;
  • підняти рівень витривалості на тренуваннях чи змаганнях;
  • збільшити абсолютну інтенсивність тренування;
  • креатин для витривалості містить 5 г високоякісного 100% моногідрату креатину на порцію.

Пропонуємо вам купити креатин NUTRITION X Creatine Monohydrate Powder разом з іншими протеїновими продуктами SiS.


1996 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


Радимо також:

| Контакти
099 5650065