Очікується

SiS Iron Complex

Комплекс вітамінів спортивніх SiS Iron Complex
advantage

Зроблено в Англії

advantage

Не містить допінг

У кожній таблетці дієтичної добавки SiS Iron Complex міститься 25 мг заліза - важливого мінералу, який ми маємо отримувати з їжею, оскільки наш організм не може його виробляти природним чином. Тут також є потрібні вітаміни для заліза групи B. Основні функції заліза пов'язані із серцево-судинною системою, підтримкою здорових еритроцитів та транспортуванням кисню в організмі. У червоних кров'яних тільцях є залізовмісний білок - гемоглобін. Він зв'язує кисень з еритроцитами та полегшує перенесення кисню по тілу.

Важливість заліза для спортсмена

Потреби в залізі у людей, які займаються фізичними вправами, особливо у тих, хто тренується на витривалість, вищий, ніж у їхніх колег, які ведуть сидячий спосіб життя, через збільшення втрат цього важливого елемента та швидше руйнування еритроцитів, пов'язаного з вправами.

Залізо міститься у багатьох продуктах харчування рослинних та тваринних джерел, проте в рослинах воно менш біодоступне, ніж те, що є у м'ясі. Дієтичні переваги та збільшені об’єми вправ є факторами ризику, що ведуть до низького вмісту заліза в організмі.

Склад SiS Iron Complex

У кожній таблетці препарату міститься:

  • залізо у вигляді бісгліцинату - 25 мг;
  • мідь як бісгліцинат - 3,2 мг;
  • цинк як бісгліцинат - 8 мг;
  • рибофлавін (вітамін В2) - 700 мкг;
  • вітамін B12 (ціанокобаламін) - 1,25 мкг;
  • фолієва кислота (вітамін B9) - 100 мкг.

Iron Complex не містить алергенів і підходить для веганів, вегетаріанців, які страждають на целіакію, непереносимість лактози або алергію на горіхи.

Як вживати SiS Iron Complex

1 таблетка заліза на день під час їжі.

Добавку SiS Iron Complex слід розглядати лише тим, у кого виявлено дефіцит цього елемента або тих, хто тренується на професійному рівні. Надмірне споживання заліза не принесе користі і навіть може спричинити отруєння.

Рекомендуємо також використовувати в активній підготовці SiS Super Strength Omega 3 - комплекс жирних кислот.


Знято з виробництва 504 грн


| Контакти
099 5650065