Очікується

SiS Caffeine Gel Surge

Знято з виробництва!!!

Енергетичний гель Surge Pre-Match Gel спочатку було створено спільно з футбольною командою Manchester United. Цей енергетичний гель SiS є не тільки спортивним харчуванням для футболістів, а використовується також для бігу, тріатлону, велоспорту, силових видів спорту та для швидкісно-силового тренування.

Склад гелю Surge

Всі компоненти цього продукту дадуть енергетичний заряд перед змаганням або матчем і запобігають втомі. Добре продуманий енергетичний гель SiS Surge містить:

  • 22 г вуглеводів;
  • 200 мг кофеїну;
  • вітаміни B6, B9 і B12;
  • 1,6 г бета-аланіну;
  • цитрулін малат та аргінін.

Завдяки його унікальному складу ви увімкнетеся в потрібний час, будете бадьорі і готові стартувати. Для багатьох спортсменів це найкращий енергетик та спортивне харчування для високих досягнень.

Як працює кофеїн у цьому гелі?

Кофеїн доповнює спортивне харчування необхідним зарядом енергії. Він знижує сприйняття втоми та використовується у тих видах спорту, де вкрай важлива зосередженість та концентрація уваги. Кофеїн досягає свого піку в плазмі через 30-75 хвилин після прийому. Період його напіввиведення становить 4-5 годин.

Функції компонентів гелю

Бета-аланін постійно використовується спортсменами ігрових видів спорту. Він зменшує втому в м'язах зі збільшенням інтенсивності фізичного навантаження. Ця природна бета-амінокислота знижує рівень молочної кислоти в м'язах, тим самим збільшуючи м'язову витривалість.

Цитрулін малат та аргінін – амінокислоти, які розширюють судини, покращують кровообіг та живлення м'язів, а також відтерміновують настання втоми.

Як використовувати

Цей енергетичний гель в ідеалі вживати за 30 хвилин перед тренуванням, матчем чи силовою сесією. Рекомендується використовувати не більше одного Surge Pre-Match Gel на добу. Для водного балансу та підтримування необхідного рівня електролітів цей гель можна використовувати з Go Hydro.


Немає в наявності 98 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065