Очікується

NX гель з електролітами

25г вуглеводів
advantage

Зроблено в Англії

Шалена енергія за 5 хвилин

advantage

Не містить допінг

Енергетичний гель з додатковими електролітами для досягнення максимальної продуктивності, чи то на тренуванні, чи то під час великої гри.

Низький рівень цукру в крові, зневоднення та нестача вуглеводів - це основні фактори, які призводять до того, що ваше тіло втомлюється раніше, ніж цього хочеться вашому розуму, і саме тут на допомогу приходять швидкодіючі енергетичні гелі NX.

Гель Energel+ був науково розроблений, щоб запропонувати швидке рішення для підтримання оптимального рівня енергії до та під час тренування. Ці зручні гелі з різноманітними смаками містять 25 г енергії на основі вуглеводів у формі мальтодекстринів на порцію та містять ключові електроліти, які зазвичай втрачаються з потом.

Доведено, що вживання одного гелю кожні 30 хвилин покращує продуктивність, особливо у високоінтенсивних видах спорту, таких як регбі та футбол, баскетбол...

Особливості:
  • Забезпечує швидку енергію завдяки вуглеводам.
  • Допомагає відновити ключові електроліти, втрачені з потом.
  • Ідеально підходить для тренувань на витривалість, а також перед і під час ігор.
  • Зменшує ймовірність втоми та м'язових спазмів.
Склад:

Вода, мальтодекстрин, декстроза, лимонна кислота, електроліти (хлорид натрію, карбонат магнію, хлорид калію), натуральний ароматизатор, консервант (сорбат калію), загущувач (ксантанова камедь), підсолоджувач (стевіол глікозиди).


Немає в наявності 112 грн


| Контакти
099 5650065