Новинка!

PHD Beta Alanine

Харчова добавка для спортсменів PHD Beta Alanine 90 Tablets
advantage

Зроблено в Англії

Шалена енергія за 5 хвилин

advantage

Не містить допінг

Бета-аланін — це замінна амінокислота, яка допомагає швидко виробляти енергію під час коротких інтенсивних навантажень. Щойно спортивна добавка SiS Beta Alanine потрапляє всередину, вона синтезується та виробляє карнозин. З його допомогою м'язи долають втому та продовжують ефективно працювати. Особливо добре приймати бета-аланін при навантаженнях на швидкість: підвищений рівень працездатності покращує продуктивність, а швидкісні відрізки тривалістю 1-4 хв у циклічних видах спорту заходять набагато легше.

Як пити PHD Beta Alanine

Упаковка PHD Beta Alanine містить 90 таблеток, цього вистачає рівно на 15 днів при регулярному прийомі.

Щоб відчувати користь і приплив заряду при силових заняттях у залі чи тренуваннях на витривалість, треба пити по 3 таблетки двічі на день (бажано за 30 хвилин до тренування) — це 4-5 г бета-аланіну на добу. Відгуки про Beta Alanine показують, що у деяких спортсменів можуть виникнути побічні ефекти у вигляді легкого та нетривалого поколювання шкіри. Але насправді це нормальна реакція організму на амінокислоту.

Якщо ви можете терпіти "поколювання", то ви можете приймати до 3 г бета-аланіну на день (це 6 капсул на добу).

Не обов'язково вживати його перед тренуванням, ви можете приймати його протягом дня, і наша порада - починати з низьких доз і поступово збільшувати їх.

Склад та переваги таблетованої формули енергії

З Beta Alanine вам вдасться усунути втому при інтенсиві, а також отримати чимало переваг у тренувальному процесі:

  • у складі таблеток тільки 100% бета-аланін;
  • вироблення вибухової енергії протягом 30 хвилин після прийому;
  • добавка пройшла перевірку та тестування на допінг Informed Sport та дозволена до застосування.

Кожна порція (3 таблетки) містить 1.4 г амінокислоти, і приймаючи бета-аланін 2 рази на день, ви отримаєте 2.8 г необхідного ресурсу, який допоможе покращити результати у змаганнях та тренуваннях на витривалість та принесе користь спортсменам, які займаються силовими видами спорту.

Beta Alanine можна купити і з іншими продуктами бренду. SiS офіційний сайт часто оновлює асортимент товарів, тому ви також можете придбати креатин моногідрат від Science in Sport, якщо ваш вид спорту пов'язаний із короткими силовими інтервалами.

PHD це Англійській бренд преміум спортивного харчування який є власністю корпорації SiS (Science in Sport®) PLC


960 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065