Новинка!

PHD BCAA'S CAPSULES

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

PHD BCAA'S CAPSULES — незамінні амінокислоти для спортсменів, які є будівельними блоками для білків в організмі. Вони допомагають м'язам відновлюватися та підтримують м'язовий ріст. BCAA Science in Sport складаються з трьох амінокислот з розгалуженим ланцюгом: лейцин, ізолейцин та валін. Їх легко використовувати, оскільки формула амінокислот міститься в таблетках, які зручно брати із собою на тренування та змагання.

Як вживати BCAA

PHD BCAA'S CAPSULES активують синтез білка і створюють нові м'язові волокна і щоб досягти максимального ефекту від прийому, необхідно пити 15 пігулок 3 рази на день: 5 до тренування, 5 під час та 5 після. Якщо вам не зручно вживати бсаа під час тренування, то приймайте 8 пігулок до та 7 після. Амінокислоти, як відновлювальне та регенеруюче спортивне харчування, можна застосовувати до або після тренування. В одній банці міститься 195 таблеток.

Добавка була протестована антидопінговою програмою та не є забороненою. Вона підходить для веганів та вегетаріанців. Якщо ви хочете наростити м'язи і зробити їх більш рельєфними, прийом BCAA під час тренування та перед вправами сприятиме цьому.

Переваги та склад PHD BCAA'S CAPSULES в таблетках

Амінокислоти BCAA — це добавка, яка допоможе:

 • зменшити біль у м'язах;
 • усунути втому;
 • запобігти розпаду м'язового білка;
 • відновити м'язові волокна після навантаження.
 • Склад: BCAA 2: 1: 1 (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін), наповнювач (мікрокристалічна целюлоза), речовини, що перешкоджають згортанню (стеарат магнію, діоксид кремнію), вітамін B6 (гідрохлорид піридоксину).

  Купити амінокислоти можна у нас на сайті, як і креатин чи бета-аланін,які прискорюють процес регенерації тканин. Тренуйтеся правильно, відновлюйтесь якісно.

  PHD це Англійській преміум бренд спортивного харчування який є власністю корпорації SiS (Science in Sport®) PLC


  670 грн

  Приймаємо


  Безкоштовна доставка від 2000 грн

  Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


  potential client

  Спортивне харчування змінює звички

  Британські вчені довели: планування їжі для відновлення на 99% зменшує ризик незапланованого хот-дога після тренування. Ментальна втома накопичена після тренування, робить нас більш схильними до імпульсивних рішень, вразливими перед раптовими спокусами фастфудів.

  | Контакти
  099 5650065