Новинка!
Очікується

SiS BCAA

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

SiS BCAA — незамінні амінокислоти для спортсменів, які є будівельними блоками для білків в організмі. Вони допомагають м'язам відновлюватися та підтримують м'язовий ріст. BCAA Science in Sport складаються з трьох амінокислот з розгалуженим ланцюгом: лейцин, ізолейцин та валін. Їх легко використовувати, оскільки формула амінокислот міститься в таблетках, які зручно брати із собою на тренування та змагання.

Як вживати BCAA

BCAA SiS активують синтез білка і створюють нові м'язові волокна і щоб досягти максимального ефекту від прийому, необхідно пити 2 таблетки 2 рази на день. Амінокислоти, як відновлювальне та регенеруюче спортивне харчування, можна застосовувати до або після тренування. В одній банці міститься 120 таблеток, що дорівнює 60 порціям.

Добавка була протестована антидопінговою програмою та не є забороненою. Вона підходить для веганів та вегетаріанців. Якщо ви хочете наростити м'язи і зробити їх більш рельєфними, прийом BCAA під час тренування та перед вправами сприятиме цьому.

Переваги та склад SiS BCAA в таблетках

Амінокислоти BCAA — це добавка, яка допоможе: зменшити біль у м'язах.

  • ;
  • усунути втому;
  • запобігти розпаду м'язового білка;
  • відновити м'язові волокна після навантаження.

Склад: BCAA 2: 1: 1 (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін), наповнювач (мікрокристалічна целюлоза), речовини, що перешкоджають згортанню (стеарат магнію, діоксид кремнію), вітамін B6 (гідрохлорид піридоксину).

Купити амінокислоти можна у нас на сайті, як і креатин чи бета-аланін,які прискорюють процес регенерації тканин. Тренуйтеся правильно, відновлюйтесь якісно.


Немає в наявності 670 грн


| Контакти
099 5650065