Ексклюзив!

SiS EAA

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

SiS EAA

Освіжаючий напій SiS EAA має чудовий смак, його легко та швидко готувати. Призначений для використання до, під час або після тренування, але також може служити корисним підсиленням амінокислот протягом дня.

Він забезпечує високий рівень bcaa, а також забезпечує всі незамінні амінокислоти та l-глутамін у найбільш доступній формі, яка швидко засвоюється.

Лейцин допомагає підтримувати еластичність шкіри, швидше відновлюватися після фізичних навантажень і контролювати рівень цукру в крові, а також сприяє зростанню м'язової маси.

Як вживати BCAA

Амінокислоти, як відновлювальне та регенеруюче спортивне харчування, можна застосовувати до або після тренування. Пакет розрахований на 30 порцій.

Добавка була протестована антидопінговою програмою та не є забороненою. Вона підходить для веганів та вегетаріанців. Якщо ви хочете наростити м'язи і зробити їх більш рельєфними, прийом SiS EAA під час тренування та перед вправами сприятиме цьому.

Одна порція містить:

  • 8 г BCAA (4:1:1)
  • 5 г лейцину
  • 1,5 г ізолейцину та валіну
  • 2 г глютаміну

Продукт особливо підходить для тих, хто дотримується рослинної вегетаріанської або веганської дієти, щоб допомогти збільшити щоденне споживання ключових амінокислот, зокрема лейцину.

Купити амінокислоти можна у нас на сайті, як і креатин чи бета-аланін,які прискорюють процес регенерації тканин. Тренуйтеся правильно, відновлюйтесь якісно.

Смак: фруктовий пунш


998 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065