Очікується

SiS Performance Nitrate Bar

Енергетичний батончик SiS Nitrate Bar з нітратами
advantage

Зроблено в Англії

Шалена енергія за 5 хвилин

advantage

Не містить допінг

SiS Performance Nitrate Bar — вуглеводний спортивний батончик з нітратами для підвищення енергії та покращення витривалості, який рекомендується вживати під час тренування. Це спортивне харчування з приємним смаком можна використовувати в рамках стратегії вашого нітратного завантаження перед важливою гонкою. Дослідження показують, що за допомогою нітратів можна досягти покращення спортивної продуктивності VO2 max.

Компоненти і функції

Енергетичний батончик SiS Nitrate легко засвоюється і містить такі натуральні компоненти як фінікова паста, вівсяні пластівці, концентрат виноградного соку, родзинки, ізолят соєвого білка та фруктоза.

У кожному батончику (50 г) міститься:

  • 30 г вуглеводів;
  • 250 мг нітратів із ревеню та амаранту;
  • 1,3 г жирів;
  • 0,09 г натрію;
  • 4,9 г протеїну;
  • 2,1 г клітковини.

Продукт підходить для веганів, вегетаріанців і не містить алергенів.

Коли використовувати Nitrate Bar

Нітрати роблять споживання кисню більш економічним, покращуючи ваші показники витривалості, але не слід забувати, що найкращого ефекту можна досягнути за допомогою повноцінного нітратного завантаження – 1000 мг нітратів на день впродовж 1-3 днів до старту.

SiS Performance Nitrate Bar використовується просто на тренуванні тривалістю 1-1,5 год.

Крім батончиків, у серії спортивного харчування з нітратами від Science in Sport є інші продукти. Якщо у вас попереду інтенсивне навантаження, то для швидкого отримання енергії найкраще використовувати спортивний гель SiS Performance Nitrate Gel. Для накопичення нітратів у межах завантаження можна використовувати порошок SiS Performance Nitrate Powder з високим вмістом цього компоненту (500 мг).


Знято з виробництва 129 грн


| Контакти
099 5650065