Best seller
Акція!
Очікується

7 гелів SIS Go Isotonic Gel

22г вуглеводів
advantage

Не потрібно запивати водою

advantage

Зроблено в Англії

Гарний подарунок

SIS Go Isotonic Gel — перший у світі ізотонічний гель з 22 грамами вуглеводів, що швидко засвоюються, для моментального отримання енергії. Його можна вживати без води, що унеможливлює здуття живота від надмірного пиття. Спортивні гелі SiS усувають виснаження запасів вуглеводів. Як спортивне харчування для витривалості при бігу, плаванні, їзді на велосипеді, SIS Gel покращує працездатність та сповільнює настання втоми.

Чому варто купити гелі SiS

Набір з 7 гелів — це суперсет, що представляє найкраще спортивне харчування Science in Sport.

Гель вуглеводний енергетичний SiS Energy Gel не містить аспартам, глютен, пшеницю, горіхи та сою. У ньому немає лактози, тому це спортивне харчування підходить для веганів та вегетаріанців. Продукт виготовлений у Великій Британії.

Як використовувати ізотонічний гель sis

Максимальний рекомендований рівень вуглеводів, отримуваних із цим продуктом, може досягти 60 г на годину. Оптимальне споживання SIS Go Isotonic Gel становить від 1 до 3 за годину. Одним рухом відірвіть верх упаковки продукту – і він готовий до вживання. Цей енергетичний гель для бігу, велоспорту, тріатлону та інших видів спорту входить до топ-продажів на сайті SiS Україна.

Виробник рекомендує доповнювати SiS Sport Gel ізотоніком SiS GO Hydro чи SiS GO Electrolyte, якщо разом із швидкою енергією потрібна найкраща гідрація, що особливо важливо у спекотні дні. Ці гелі Science in Sport використовують професіональні футболісти перед матчем та у перервах між грою для забезпечення організму вуглеводами.


Немає в наявності 590 грн640 грн


| Контакти
099 5650065