Акція!

Набір харчування для IRONMAN 70.3

advantage

Зроблено в Англії

Гарний подарунок

advantage

Не містить допінг

Набір харчування для IRONMAN 70.3 створений для успішного проходження напівзалізної дистанції любителем середнього рівня приблизно за 5-6 годин. План харчування для тріатлону розроблено з урахуванням потреб спортсмена при надскладних фізичних навантаженнях.

Що входить у спортивне харчування IRONMAN

Без харчування на половинці IRONMAN ви ризикуєте спіймати вуглеводне голодування, зневоднення і як наслидок будете змушені перейти на крок чи зійти з дистанції. Щоб подолати тріатлон 70.3, необхідно рівномірно та правильно харчуватися впродовж усієї дистанції.

 1. Енергетичний батончик — з’їсти перед гонкою.
 2. Енергетичний напій Beta Fuel 2 пакети - пити під час велоетапу, щоб забезпечити себе рівномірним підживленням вуглеводами.
 3. Кофеїновий енергетичний гель для бігу Go Energy + Caffeine gel з 75 мг кофеїну, 1 шт. для підвищення енергії на останніх етапах.
 4. Ізотонічні гелі, 5 шт, можна взяти одного смаку, щоб перелити у флягу, використовувати три на велосипеді, і один на 4 км бігу.
 5. Протеїновий напій для відновлення.
 6. Пояс для гелів у подарунок!

Такого плану прийому спортивного харчування рекомендують дотримуватися сертифіковані тренери та професійні атлети, які знають як розподілити харчування на дистанції тріатлону. Не забувайте про повноцінний сніданок, воду на пунктах харчування та їжу, багату на всі мікроелементи, після фінішу.

Навіщо потрібен SiS IRONMAN 70.3 Set?

Бажаєте перемогти самого себе та суперників? Замовляйте для своєї половинки IRONMAN спортивне харчування SiS та отримайте всі його переваги:

 • на дистанції IRONMAN спортивне харчування покращує продуктивність і працездатність;
 • зможе відтермінувати настання втомленості та м'язової втоми;
 • збереже водно-сольовий баланс в організмі;
 • допоможе добігти до фінішу та не нашкодити своєму здоров'ю;
 • дозволить швидко та якісно відновитись після заходу.

Чекаємо на ваші замовлення та бажаємо швидких результатів.


920 грн1260 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065