Акція!
Free Shipping

Набір для схуднення SiS Diet Set

advantage

Не потрібно запивати водою

advantage

Зроблено в Англії

Гарний подарунок

Наш новий набір SiS Diet Set об'єднує найкращі якості протеїну та жироспалювача, щоб допомогти вам досягти ваших фітнес-цілей. З PHD WHEY PROTEIN POWDER ви отримаєте необхідні будівельні блоки для м'язів, а PHD CLA допоможе вам позбутися зайвого жиру та підтримувати ваш енергетичний баланс.

В комплексі протеїн та жироспалювач забезпечують відмінні результати!

Давайте розглянемо переваги кожного продукту окремо та як вони можуть покращити вашу фізичну форму та спортивні результати.

Протеїн PHD WHEY PROTEIN POWDER

Це основа спортивного харчування, легкодоступний білок дозволить вам швидко наростити м’язи, без додаткових калорій та без навантаження на травну систему.

Цей протеїн ідеально підходить для тих, хто прагне отримати високоякісне джерело білка (після тренування) без додаткових вуглеводів.

Як застосовувати PHD WHEY PROTEIN POWDER

Використовуйте до 3 разів на день, між основними прийомами їжі, для підтримання підвищеного рівня білка у вашому раціоні.

Змішайте 25 г PhD Whey із 200 мл води для невеликого перекусу.

Змішайте 50 г PhD Whey is 350 мл води для того, щоб замінити сніданок або вечерю.

Після відкриття упаковки ви повинні спожити протеїн протягом 60 днів.

Лайфхак.

Вживання протеїну ввечері після інтенсивного тренування замість важкої калорійної вечері — надасть вам відчуття ситості та прискорить втрату зайвої ваги.

Жироспалювач PHD CLA

CLA відіграє у розщепленні жирів в організмі. Кислота використовує жирові відкладення для роботи м'язів і не дає можливості накопичуватися їм в організмі. Як результат – зайві кілограми не повертаються та втримується досягнутий результат. Завдяки CLA покращується рельєф тіла, а також регулюється обмін речовин в організмі. Тому CLA є важливою добавкою в будь-якій програмі контролю ваги.

Як застосовувати PHD CLA

Рекомендовано приймати по 1 м'якій гелевій капсулі 3 рази на день під час їжі. Інше спортивне харчування для схуднення можна вибрати на сайті інтернет магазину

Замовляйте SiS Diet Set в магазині SiS Ukraine

Нехай цей набір стане вашим найкращим помічником на шляху до здоров'я, сили та відмінної фізичної форми!


2142 грн2432 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065