Новинка!
Ексклюзив!
Очікується

SiS Caffeine Tablets

Кофеїн в таблетках 200 шт SiS Caffeine Tablets
advantage

Зроблено в Англії

Шалена енергія за 5 хвилин

advantage

Не містить допінг

Кофеїнові таблетки SiS — одна з найпопулярніших добавок серед спортсменів, які займаються циклічними та ациклічними видами спорту. Таблетки з кофеїном SiS підвищують працездатність та знижують сприйняття зусиль під час важких тренувань.

Коли SiS Caffeine потрапляє всередину, він розщеплюється і організм виробляє адреналін. Цей гормон прискорює спалювання жиру та утворює енергію (АТФ). Саме АТФ допомагає успішно доплисти, добігти, доїхати свої кілометри. Його можна використовувати у тренуваннях та приймати перед змаганнями. Кофеїн у таблетках перед стартом є дієвим привілеєм над суперниками.

Як приймати 200 мг кофеїну в таблетках

Кофеїн для спорту — додатковий ресурс для вироблення енергії, тому пити таблетки кофеїну треба перед тренуванням за 30 хв – 1 годину до початку заняття. Приймайте 1 таблетку перед початком або 1 порцію на останніх етапах тривалих занять чи гонок, де потрібна витривалість, а також перед іграми у командних видах спорту. За цей час компоненти встигнуть розчинитись у крові та почати діяти. Така тактика допоможе усунути фінішну втому та підтримувати початковий темп тренування.

Щоб реально відчути ефект від кофеїн-таблетки перед змаганнями, трохи обхитріть себе: за 1 тиждень до старту перестаньте вживати каву і будь-які напої, що містять кофеїн, а за 30 хв – 1 годину перед змаганнями, випийте 1 порцію SiS Caffeine або з'їжте кофеїновий гель від SiS. Відвиклий від енергетичних добавок організм відчує різкий приплив сил, і ефект буде більш відчутним.

Протипокази SiS Caffeine Tablets

Визначено, цей спортивний кофеїн у правильному дозуванні підвищує розумові та фізичні здібності будь-якої людини, але використовувати його можуть не всі.

Не рекомендується вживати, якщо:

  • вам більше 50 років і бувають проблеми із серцем;
  • вам не можна вживати діуретики;
  • у вас є захворювання ШКТ (гастрит, виразка);
  • ви - вагітна жінка або годуєте малюка грудьми.

Також не можна приймати кофеїн у таблетках більше 2 порцій на день — це прописано в інструкції. Передозування приведе вас не до високих результатів, а до роздратування та швидкої втоми.

Компоненти кофеїнових таблеток від SiS

  1. Кофеїн 200 мг в одній порції.
  2. Наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, фосфат дикальцію).
  3. Речовини проти згортання (стеарат магнію, діоксид кремнію).

Таблетки з кофеїном Science in Sport проходять антидопінговий контроль від Informed Sport


Знято з виробництва 808 грн


| Контакти
099 5650065