NX гель з кофеїном та електролітами

24г вуглеводів
advantage

Зроблено в Англії

Шалена енергія за 5 хвилин

advantage

Не містить допінг

Energel+ Caffeine - енергетичний гель швидкої дії на основі вуглеводів, розроблений з додаванням кофеїну, щоб підвищити розумову активність і мінімізувати відчуття втоми, підтримуючи вашу працездатність на найвищому рівні, коли це має найбільше значення.

Містить 80 мг кофеїну та 24 г енергії на основі вуглеводів на порцію, цей легкий у споживанні гель забезпечує швидку енергію для розуму та м'язів під час тривалих періодів тренувань, стимулюючи розумову активність, щоб запобігти втомі, одночасно забезпечуючи швидке поповнення запасів глюкози.

Додаткові електроліти також підтримують гідратацію, коли гелі вживаються разом з додатковою рідиною, допомагаючи зменшити випадки м'язових спазмів, що обмежують продуктивність. Найкраще вживати в перерві або на останніх етапах змагань чи тренувань на витривалість, наприклад, велосипедних, бігових, триатлонних змагань, та плаванні.

Особливості:
  • Містить 80 мг кофеїну на порцію.
  • Розроблено для підвищення розумової активності та фізичної працездатності під час фізичних навантажень.
  • Гель на основі вуглеводів для швидкого отримання енергії для підтримки роботи м'язів і мозку.
  • Знімає відчуття втоми, викликане фізичним навантаженням.
  • Ідеально підходить для відновлення енергії в перерві між тренуваннями та на останніх етапах вправ на витривалість.
Склад:

Вода, мальтодекстрин, декстроза, лимонна кислота, натуральний ароматизатор, електроліти (хлорид натрію, карбонат магнію, хлорид калію), кофеїн безводний, загущувач (ксантанова камедь), консервант (сорбат калію), підсолоджувач (стевіол глікозиди).


112 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065