Best seller

Гель SiS Caffeine Double Espresso

22г вуглеводів
advantage

Не потрібно запивати водою

advantage

Зроблено в Англії

Шалена енергія за 5 хвилин

SiS GO Energy + Caffeine Gel Double Espresso — це ефективне спортивне харчування для підвищення енергії за допомогою подвійної дози кофеїну, 150 мг на гель, що еквівалентно двом чашкам кави або 1-2 банкам енергетичного напою. Функція цього продукту – підвищити працездатність тоді, коли вам це необхідно. Це актуально як на коротких високоінтенсивних змаганнях, так і на тривалих виснажливих етапах. Цей гель з приємним кавовим смаком - володар нагороди "Найкращий продукт у світі бігунів".

Ключові особливості та склад

Одна 60 мл упаковка Science in Sport Caffeine Gel Подвійне Еспресо містить:

  • 87 ккал;
  • 22 г вуглеводів (0,7 г цукру і 33% мальтодекстрину);
  • 150 мг кофеїну;
  • допоміжні речовини (вода, камідь, консерванти, антиоксиданти та ін.).

Кофеїновий гель SiS підходить для веганів. Продукт не рекомендується вживати дітям до 16 років та вагітним жінкам.

Як працює SiS Caffeine Gel

Якщо ви сильно напружуєтесь, мозок регулює відчуття втоми. Спортивне харчування, де є кофеїн, стимулює мозок, а сприйняття зусилля знижується, завдяки чому ви продовжуєте змагатися, не відчуваючи втрати енергії так сильно.

Було показано, що гель з кофеїном SiS підвищує витривалість, стимулюючи розумову діяльність, покращуючи пильність та концентрацію.

Коли вживати

Пік концентрації кофеїну у крові настає через 30-60 хвилин. Якщо має бути короткий але інтенсивний захід на менше 60 хвилин, варто спожити один гель за годину до його початку.

Можна використовувати кофеїнові енергетичні гелі для бігу, наприклад, марафону, бігового ультрамарафону, а також тріатлону Ironman, але в цьому випадку їх слід зберегти на останні 2 год дистанції, коли очікується найвищий рівень втоми. Приймайте не більше двох SiS GO Energy + Caffeine Gel Double Espresso на день. Спортмени по-різному переносять подвійну дозу кофеїну, тому бажано перевірити продукт та його вплив на ваш організм на тренуванні, а не на змаганнях.

Використовуючи спортивний енергетичний гель Double Espresso, не забувайте про важливість пиття та гідратації — ізотоніки SiS GO Hydro чи GO Electrolyte будуть тут доречні.


115 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065