Best seller

Омега 3 SiS Super Strength Omega 3, 90 таб

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

Омега-3 включає в себе сполуки жирних кислот ЕПК і ДГК, що містяться в жирній рибі, насінні та горіхах. Ці жирні кислоти є будівельними блоками імунних клітин, діють як медіатори запалення, що виникає після важких тренувань.

Спортивна харчова добавка SiS Super Strength Omega 3 була розроблена спільно з Team Sky для забезпечення оптимального рівня ЕПК та ДГК. Продукти нижчої якості з Омега-3 часто занижують дозування цих двох активних інгредієнтів.

Чому спортсмену важливо приймати Омега-3

Відомо, що виникає певна запальна реакція під час тривалих важких тренувань, і вона може зумовити імуносупресію (придушення імунітету). Включення щоденної дози Омега-3 здатне підтримати нормальну імунну функцію у спортсменів після важкого навантаження. Жирні кислоти корисні також для здоров'я серцево-судинної системи.

Інформація про склад SiS Super Strength Omega 3

  • 2000 мг концентрату риб'ячого жиру
  • 1000 мг ЕПК
  • 500 мг ДГК

Інгредієнти: риб’ячий жир, желатин (яловичий), гліцерин, вода.

Рекомендоване дозування

Приймайте одну м'яку таблетку Science in Sport Super Omega 3 один раз на день. Для досягнення найкращих результатів рекомендуємо вживати її під час їжі.

Це спортивне харчування з Омега-3 перевіряється в рамках програми Informed Sport.

Спробуйте також шипучі таблетки SiS Immune для здоров’я імунітету.


898 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


potential client

Спортивне харчування змінює звички

Британські вчені довели: планування їжі для відновлення на 99% зменшує ризик незапланованого хот-дога після тренування. Ментальна втома накопичена після тренування, робить нас більш схильними до імпульсивних рішень, вразливими перед раптовими спокусами фастфудів.

| Контакти
099 5650065