Ексклюзив!
Очікується
відсутній

SiS PRE

advantage

Зроблено в Англії

Шалена енергія за 5 хвилин

advantage

Не містить допінг

Завдяки унікальній формулі інгредієнтів, призначених для збільшення енергії, покращенню буферної здатності та доданню ноотропів для підтримки розумової концентрації, SiS Performance PRE змінює правила харчування перед тренуванням.

Особливості та переваги:

Спортивне харчування перед тренуванням PRE — невід'ємний аспект у тренувальному та змагальному процесі у циклічних та ациклічних видах спорту.

  1. SiS PRE Performance збільшує продуктивність усіх систем організму.
  2. Знижує кров'яний тиск.
  3. Підвищує ефективність м'язів.

Численні тестування виявили, що спортивне харчування для футболу підійде для силової витривалості та під час роботи на субмаксимальних зусиллях, а також у ньому міститься амінокислота бета-аланін, що допомагає підтримувати продуктивність м'язів при тривалих тренуваннях.

Унікальний склад

Спортивне харчування для футболістів, тенісистів, хокеїстів, баскетболістів, волейболістів додає їм енергії завдяки таким компонентам у порції 85 г:

  • 2 г бета-аланіну;
  • 2 г цитруліну малату;
  • 1 г таурину;
  • 250 мг цитиколіну (Cognizine®);
  • 200 мг кофеїну;
  • 200 мг L-теаніну;

Як вживати:

Упаковка SiS PRE Performance містить 300 г продукту. Це 30 порцій.

В комплекті йде мірна ложка на 10 г.

Додайте до 10 г порошку (1 мірна ложка) до 300 мл води, добре змішайте та випийте готовий напій за 20-30 хв до початку змагань.

Кожна партія товару Science in Sport проходить тестування та сертифікацію незалежного агентства Informed Sport відповідно до вимог всесвітнього антидопінгового агентства WADA. Science in Sport не використовує ніякі заборонені речовини при виготовленні продукції, включаючи стероїди. Нашому бренду довіряють професійні та олімпійські спортсмени у різних видах спорту у всьому світі.


Немає в наявності 1737 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


Радимо також:

| Контакти
099 5650065