SIS REST

advantage

Збільшення фази глибокого сну

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

SIS REST— комплекс, який сприяє покращенню нічного відпочинку та якості сну. З його допомогою людина прискорить час засипання, а також зробить сон більш міцним. SiS Rest+Capsule — це важлива добавка для професійних спортсменів, оскільки саме повноцінний та спокійний сон відновлює організм перед наступними тренувальними днями.

Особливості:

Головна особливість комплексу — це результат, який можна відчути при регулярному прийомі. Адже ця харчова добавка для спортсменів впливає на:

  • тривалість сну;
  • повне розслаблення тіла при відпочинку;
  • швидкість рекреації;
  • заспокоєння нервової системи.

При цьому комплекс для відновлення не містить психотерапевтичних речовин та не створить відчуття сонливості на наступний ранок. А найголовніше — SiS Rest+Capsule пройшов антидопінгову сертифікацію і не є забороненим виробом.

Як приймати:

SIS REST рекомендовано в період інтенсивних навантажень. Оскільки він поліпшує якість сну і дає можливість викладатися на всі 100% в інші тренувальні та змагальні дні. Пийте добавку наступним чином:

  • Приймайте 4 капсули за 30-60 хвилин до сну.
  • Запивайте таблетки 200 г води.

Склад:

L-гліцин, бісгліцинат магнію, глазуруюча речовина (гідроксипропілметилцелюлоза), L-триптофан, вишня CherryPURE (Prunus Cerasus), L-теанін, 5-HTP (гідрокситриптофан 98% ферментований), симпліціалізатор (98% ферментований), симпліціалізатор (стеарат магнію, діоксид кремнію).

Рекомендовано вжити до кінця лютого 2024

PHD це Англійській бренд преміум спортивного харчування який є власністю корпорації SiS (Science in Sport®) PLC


1286 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


potential client

Спортивне харчування змінює звички

Британські вчені довели: планування їжі для відновлення на 99% зменшує ризик незапланованого хот-дога після тренування. Ментальна втома накопичена після тренування, робить нас більш схильними до імпульсивних рішень, вразливими перед раптовими спокусами фастфудів.

Радимо також:

| Контакти
099 5650065