Best seller
Акція!
Новинка!

SiS Rest + Juice

14.5г вуглеводів
advantage

Збільшення фази глибокого сну

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

Наша нова версія концентрованого відновного напою на основі соку кислих сортів ягід. Цей концентрат призначений для покращення якості сну та прискорення відновленя спортсмена.

Унікальне поєднання інгредієнтів складу SiS Rest+ Juice комплексно впливає на загальне відновлення організму протягом сну та не залишаючи сонливості наступного дня. А висока концентрація антиоксидантів усуває запальні процеси та знижує крепатуру після інтенсивних фізичних навантажень.

Інформація про склад

1 порція (стік) 55ml містить: Cherry Juice Concentrate 15000 мг, Glycine 3000 мг, Magnesium 300 мг, Cocoa Extract 250 мг, Cherry Extract 220 мг, Tryptophan 200 мг, Theanine 200 мг, 5-HTP мг

Сон відіграє ключову роль у тренувальному процесі, оскільки якість відновлення та відпочинку атлета безпосередньо впливає на його продуктивність та спортивні результати.

Рекомендації з використання:

Розчинити 1 стік (55 мл) в 200 мл холодної або гарячої води, йогурту або відновлюючого коктейлю. Випити за 30 хвилин до сну. Вживати не більше ніж 1 раз на добу.


98 грн119 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


potential client

Спортивне харчування змінює звички

Британські вчені довели: планування їжі для відновлення на 99% зменшує ризик незапланованого хот-дога після тренування. Ментальна втома накопичена після тренування, робить нас більш схильними до імпульсивних рішень, вразливими перед раптовими спокусами фастфудів.

| Контакти
099 5650065