Best seller
Ексклюзив!
Очікується

SiS Cherry Tart, 100 г

Напій з концентратом вишні для відновлення SiS Cherry Tart
advantage

Збільшення фази глибокого сну

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

Концентрат вишні, що міститься в SiS Cherry Tart - це ефективний та популярний засіб підтримки відновлення м'язової функції через свої потужні антиоксидантні властивості. Додавши їх до раціону, спортсмени можуть сприяти ефективному відновленню, зменшенню запалення у м'язах після навантаження, а також покращенню сну та загального фізичного стану.

Відновлювач Cherry Tart від Science in Sport підтримує оптимальну продуктивність, якщо вам потрібне швидке відновлення. Наприклад, якщо попереду багатоденні змагання чи важкі щоденні тренування

Упаковка SiS Cherry Tart містить 100 г концентрату вишні аналогічному по складу до SiS Rego Cherry Juice

Як вживати:

Для приготування 1 порції, змішайте 5 г / 1 чайна ложка SiS Cherry Tart з водою.

Рекомендуємо вживати двічі на день. Перший раз — одразу після тренування, другий раз — перед сном. Продукт підходить для веганів.

Або ж можна додавати його до соку Rego Cherry після тренувань або Rest + перед сном. Професійні спортсмени стверджують, що такий спосіб вживання показує найкращі результати.


Немає в наявності 1420 грн

Влучна альтернатива:


potential client

Спортивне харчування змінює звички

Британські вчені довели: планування їжі для відновлення на 99% зменшує ризик незапланованого хот-дога після тренування. Ментальна втома накопичена після тренування, робить нас більш схильними до імпульсивних рішень, вразливими перед раптовими спокусами фастфудів.

| Контакти
099 5650065