Очікується

SiS BCAA Perform Powder 250 г

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

SiS BCAA Perform Powder — амінокислоти для спортсменів, які хочуть наростити та підтримувати м'язову масу, покращити рельєф та якісно відновлюватися після важких фізичних навантажень. Також BCAA SiS використовується м'язами як джерело енергії під час тривалих тренувань на витривалість. У ньому міститься безліч корисних компонентів (аргінін, лейцин, глютамін, валін, вітаміни групи В і т.д.) для поліпшення м'язової роботи на інтенсивних тренуваннях. Амінокислоти BCAA перед тренуванням, під час та після — це найкраще спортивне харчування для будь-якого виду спорту.

Як приймати BCAA в порошку

BCAA Science in Sport вимагає регулярного прийому, щоб відчути ефект від його компонентів. Якщо ви щодня тренуєтеся, крім продуктів багатих на білок, варто вживати і рідкі амінокислоти до, під час або після занять спортом. А якщо ви хочете наростити м'язи або зробити тіло рельєфнішим, також додайте BCAA в свою спортивну дієту. Незамінні амінокислоти слід вживати правильно:

 • 2 мірні ложки порошку (вони йдуть у комплекті) розбавте з 500 мл води;
 • ретельно струсіть і змішайте;
 • пийте та отримуйте задоволення від смачного відновлення.

Формула амінокислот SiS BCAA Perform Powder 255

Амінокислота — це кінцевий продукт білка, що розпався. Саме вона відновлює пошкоджені м'язові волокна після інтенсивних навантажень. BCAA — крутий відновний засіб з корисними для спортсмена компонентами.

 1. L-глютамін (5 г) покращує роботу м'язів, імунної системи та ШКТ завдяки глютаміну, він необхідний при високоінтенсивних тренуваннях.
 2. L-аргінін (1,5 г) підвищує крообіг у м'язах та забезпечує їх поживними речовинами для продуктивної роботи при навантаженні.
 3. Валін (1,5 г) є джерелом енергії для м'язової системи та відновлює пошкоджені волокна.
 4. Ізолейцин (1,5 г) сприяє синтезу гемоглобіну, регулює рівень цукру в крові та процеси енергозбереження.
 5. Лейцин (3 г) при заняттях спортом активує процес синтезу м'язового білка, додає енергії та сприяє нарощуванню мускулатури.
 6. Вітаміни групи B6, B9, B12 знижують втому та стомлюваність, що робить цей продукт ідеальним напоєм до, під час або після тренування.

Амінокислоти з розгалуженим ланцюгом у порошку BCAA від SiS становлять 6 г на порцію у співвідношенні лейцину, ізолейцину та валіну 2:1:1, а також тут присутні:

 • жири: 0,8 г;
 • вуглеводи: 1,0 г;
 • протеїни: 12 г.

Асортимент смаків

У нас банку SiS BCAA на 17 порцій можна купити в 2 різних смаках.

 1. Ананас (pineapple) — легка кислинка та освіжаючий смаковий відтінок чудово поєднується з холодною водою і круто заходить у спекотні дні.
 2. Літні фрукти (summer fruits) — солодкий, але не нудкий напій додасть енергії та нової порції бадьорості.

У нас на сайті ви зможете придбати SiS REGO Plus, де одночасно присутній білок та амінокислоти, і який сприяє відновленню після тривалих навантажень.


Знято з виробництва 1037 грн


| Контакти
099 5650065