Очікується

SiS GO Electrolyte Powder 1 кг

36г вуглеводів
advantage

Зроблено в Англії

Протидія судомам

advantage

Не містить допінг

SiS GO Electrolyte Powder — ізотонік з електролітами, який необхідний для підтримки водного та сольового балансу в організмі, а також служить додатковим джерелом енергії, завдяки вмісту вуглеводів (36 г/порцію). Цей вуглеводний напій британського бренду спортивного харчування Science in Sport допоможе уникнути втоми через зневоднення та вичерпання запасів глікогену.

Коли потрібен ізотонік з електролітами під час тренування

SiS GO Electrolyte Powder 1 кг найкраще використовувати, якщо у вас попереду вправи на витривалість, тривалістю понад 90 хвилин, впродовж яких ви рясно пітнієте і вам необхідно отримати баланс енергії та гідратації. Цей вуглеводний напій з електролітами — найкращий ізотонік для велосипедистів, плавців, тріатлетів, футболістів, а також для бігу на довгі дистанції.

Порцію 40 г GO Electrolyte у порошку слід змішати з 500 мл води та вживати кожні 45-60 хв під час тренування. Тут містяться легкозасвоювані вуглеводи (мальтодекстрин), мікроелементи та електроліти (натрій, калій, кальцій, магній). Збалансований склад покращує поглинання вологи та захистить вас від судом.

Смаки та варіанти упаковки

Купити вуглеводний ізотонік SiS Go можна у різних варіантах. Серед смаків є:

  • тропічний (tropical).

Ізотонік в порошку SiS GO Electrolyte Powder продається в порційній упаковці 40 г, в банці 500 г, 1 кг, і 1,6 кг.

Як довго можна зберігати GO Electrolyte у розведеному вигляді?

Продукт можна вживати протягом 24 годин із моменту його розведення водою.

Як приготувати ізотонік?

Щоб отримати вуглеводний коктейль з електролітами, потрібно 40 г порошку SiS GO Electrolyte Powder і вода. Для стандартної фляги ємністю 750 мл необхідно 3 мірні ложки цього порошку.

Чи підходить він для веганів?

Так, GO Electrolyte може використовуватися веганами та вегетаріанцями. Також він не містить лактозу, глютен, пшеницю, горіхи та сою.

Мені потрібний напій з електролітами без вуглеводів

Рекомендуємо спробувати ізотонік у таблетках SiS GO Hydro, який є низькокалорійним.


Знято з виробництва 884 грн


| Контакти
099 5650065