Новинка!
Очікується

Вітаміс С SiS Vitamin C, 60 таб

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

SiS Vitamin C — спортивне харчування для спортсменів, яке необхідне для підтримки імунної системи та швидкого відновлення. Вітаміни для імунітету містять унікальну комбінацію інгредієнтів та допомагають спортсменам в процесі тренувань, змагань та під час відновлення. Завдяки SiS Vitamin C вдасться уникнути захворювань через інтенсивне навантаження.

Чи потрібно пити вітамін С SiS?

Вітаміни для спортсменів особливо важливі. Як м'язи, суглоби, так і імунна система потребує певних мікроелементів, щоб захистити організм і протистояти захворюванням. Серйозні тренувальні навантаження можуть послабити імунну систему і ви можете захворіти.

Вітамін С є важливим водорозчинним компонентом, добре відомим здатністю підтримувати імунну систему та сприяти одужанню. Вітамін С у таблетках пропонує цільове та просте рішення, спеціально розроблене для людей, які ведуть активний спосіб життя.

Переваги Vitamin C

Біг, плавання або силові вправи можуть викликати підвищене навантаження на імунну систему, тому важливо захистити її. Наші вітаміни SiS Vitamin C містять комплекс інгредієнтів, які захищають ваш імунітет, щоб ви могли працювати з максимальною віддачею цілий рік.

Серед безлічі корисних ефектів, вітамін С SiS сприяє:

  • взниженню втоми;
  • правильному енергетичному метаболізму;
  • нормальному функціонуванню нервової системи;
  • утворенню колагену.

Вітамін С у пігулках не є забороненою добавкою, адже пройшов антидопінгову перевірку Informed Sport. Тому ви сміливо можете додавати його у своє харчування як відмінний метод для підтримки імунної системи.

Як приймати добавку?

Вітамін С можна купити та приймати щодня. В одній денній дозі (1 таблетка) міститься:

  • Вітамін С — 1000 мг;
  • Цитрусові біофлавоноїди — 20 мг;
  • Порошок шипшини — 20 мг.

Замовляйте вітаміни для імунітету у нас на сайті.


Немає в наявності 336 грн

Влучна альтернатива:


| Контакти
099 5650065