Best seller
Очікується

Батончик SiS Protein bar

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

Якісне відновлення та приємний перекус впродовж дня в одній упаковці — це SiS Protein bar. Цей протеїновий батончик містить одразу 3 джерела високоякісного білка з легким засвоєнням: сироватковий, казеїновий та соєвий. Він покращує адаптацію до тренувань, якщо його використовувати незадовго до тренувального навантаження чи після нього.

Особливості та склад SiS Protein bar

Натуральні протеїнові батончики зі смаком шоколад-арахіс – це спортивне харчування з компонентами, що підходять як для силових занять, так і тренувань на витривалість. До складу одного SiS Whey Protein bar вагою 55 г зі смаком chocolate peanut входять такі інгредієнти:

  • 20 г протеїну: сироватка, казеїн та соєвий;
  • 21 г вуглеводів;
  • 18 г цукру;
  • 6,4 г жирів;
  • 0,3 г натрію.

Тут також є ароматизатори, натуральний молочний шоколад, горіхи, емульгатор (соєвий лицетин), тартрат L-карнітину.

Як краще їсти протеїнові батончики

SiS Protein bar можна використовувати до або після тренування. Він підійде між прийомами їжі для задоволення потреб організму в білку людям, які ведуть активний спосіб життя. Застосовуйте 1-2 протеїн-бари на день, один раз на 3-4 години.

Високобілкові протеїнові батончики, однак, не є заміною їжі, але SiS Protein bar — це зручне джерело білків, які можна просто дозувати для кращого засвоєння.


Знято з виробництва 86 грн


| Контакти
099 5650065