В магазин

Батончик SiS Protein bar

Якісне відновлення та приємний перекус впродовж дня в одній упаковці — це SiS Protein bar. Цей протеїновий батончик містить одразу 3 джерела високоякісного білка з легким засвоєнням: сироватковий, казеїновий та соєвий. Він покращує адаптацію до тренувань, якщо його використовувати незадовго до тренувального навантаження чи після нього.

Особливості та склад SiS Protein bar

Натуральні протеїнові батончики зі смаком шоколад-арахіс – це спортивне харчування з компонентами, що підходять як для силових занять, так і тренувань на витривалість. До складу одного SiS Whey Protein bar вагою 55 г зі смаком chocolate peanut входять такі інгредієнти:

  • 20 г протеїну: сироватка, казеїн та соєвий;
  • 21 г вуглеводів;
  • 18 г цукру;
  • 6,4 г жирів;
  • 0,3 г натрію.

Тут також є ароматизатори, натуральний молочний шоколад, горіхи, емульгатор (соєвий лицетин), тартрат L-карнітину.

Як краще їсти протеїнові батончики

SiS Protein bar можна використовувати до або після тренування. Він підійде між прийомами їжі для задоволення потреб організму в білку людям, які ведуть активний спосіб життя. Застосовуйте 1-2 протеїн-бари на день, один раз на 3-4 години.

Високобілкові протеїнові батончики, однак, не є заміною їжі, але SiS Protein bar — це зручне джерело білків, які можна просто дозувати для кращого засвоєння.

Термін придатності

Протеїновий батончик SiS Protein bar рекомендується вжити до кінця квітня 2022 року.


105 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 1500 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 1700 грн


| Контакти
099 5650065