Очікується

Протеїн SiS Plant20 Powder 900 г

Протеїн для вегетаріанців SiS Plant20 Powder 900 г
advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

Веганський протеїн у порошку SiS Plant20 — високоякісний протеїновий коктейль, що містить 20 г рослинного білка і лише 1 г цукру без штучних підсолоджувачів та з бездоганним смаком. Продукт можуть використовувати вегани та спортсмени з непереносимістю лактози для отримання необхідної щоденної норми білка з метою підтримки м'язової маси та відновлення після тренувань. Завдяки поєднанню різних джерел білка, включаючи гарбузовий, соєвий та гороховий протеїн, Plant20 Powder має повний амінокислотний профіль.

Склад порошка SiS Plant20

У цьому відновлювальному напої міститься мінімум жирів та вуглеводів, але максимум білка. Він складається з ізоляту горохового протеїну (70%), протеїну насіння гарбуза (20%) та соєвого ізоляту (10%). Також тут є 3 грами лейцину. Порошок підсолоджений лукумою (фруктовим екстрактом) та стевією. Детальна інформація щодо складу SiS Plant 20 Powder в одній порції (30 г):

  • протеїн - 20 г;
  • вуглеводи - 2,5 г;
  • жири - 1,2 г;
  • цукор - 1 г;
  • натрій - 0,43 г;
  • натуральні ароматизатори;
  • загущувач (ксантанова камідь).

Рослинний протеїн Science in Sport підходить для веганів, вегетаріанців і може використовуватися як дієтичне спортивне харчування. У ньому немає глютену, пшениці та горіхів. Цей безлактозний протеїн не містить також молока. Враховуючи мінімальний вміст вуглеводів та цукру, він підходить і для схуднення.

Рекомендації щодо застосування Plant20 Powder

Як спортивне харчування для веганів, цей продукт можна використовувати після тренування і між їжею для регулювання кількості білка у своїй дієті, а також можна поєднувати з батончиками Plant20 bar. Для приготування протеїнового коктейлю змішайте 30 г порошку з 200 мл води та збовтайте – напій готовий до використання. Його краще випити протягом 30-60 хвилин після закінчення тренування для запуску процесів відновлення.

Також протеїн Plant20 Powder можна використовувати в кулінарії: додавати в домашню випічку, млинці, змішувати з різними коктейлями, кашами тощо

Важливі особливості продукту

  1. Має 100% веганський сертифікат.
  2. Виготовлено у Великобританії.
  3. Протестовано в рамках програми Informed Sport.

Знято з виробництва 1901 грн


| Контакти
099 5650065