Новинка!
Free Shipping

NUTRITION X Probiotix

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

Розроблений спеціально для спортсменів, Probiotix від Nutrition X сприяє здоров'ю кишківника в одній зручній для щоденного прийому пробіотичній таблетці, призначеній для покращення загального стану здоров'я та спортивних результатів шляхом підтримки належного функціонування травної системи.

Пробіотик, відомий як "хороші" або "дружні" бактерії, містить штами живих бактерій, які, як показали дослідження, позитивно впливають на роботу кишківника, зменшуючи ймовірність виникнення шлунково-кишкових симптомів, що потенційно обмежують працездатність, таких як здуття живота та спазми, які можуть бути шкідливими для спортсменів. Штами, що входять до складу Probiotix, були спеціально підібрані з урахуванням потреб спортсменів і містять суміш лактобактерій та біфідобактерій: Lactobacillus acidophilus CUL60, Lactobacillus acidophilus CUL21, Bifidobacterium animalis subsp. lactis CUL34 та Bifidobacterium bifidum CUL20.

Дослідження довели позитивний вплив пробіотиків на зниження ймовірності виникнення проблем зі шлунково-кишковим трактом у спортсменів, а також на те, що вони допомагають нашому організму ефективно використовувати енергію, яка витрачається при споживанні вуглеводів; обидва ці фактори можуть позитивно впливати на здатність підтримувати рівень продуктивності.

Особливості:

  • Допомагає покращити загальний стан здоров'я та спортивні результати, підтримуючи роботу травної системи
  • Науково розроблена формула, що містить корисні бактерії
  • Зменшує потенційно обмежуючі продуктивність проблеми з кишківником (наприклад, здуття живота, спазми)
  • Допомагає підтримувати рівень працездатності у спортсменів, які тренуються на витривалість

Як вживати:

Приймати по одній капсулі під час їжі.

60 капсул в упаковці. Розраховано на два місяці вживання.

Склад:

L-глутамін, мікроорганізми (Lactobacillus acidophilus CUL60, Lactobacillus acidophilus CUL21, Bifidobacterium animalis subsp. lactis CUL34, Bifidobacterium bifidum CUL20), рослинна оболонка капсули (гідроксипропілметилцелюлоза), картопляний мальтодекстрин, наповнювач (мікрокристалічна целюлоза), антизлежувач (діоксид кремнію)


2637 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065