Часті питання

Ми працюємо з такими способами оплати: карткою Visa/Mastercard, Privat24, LiqPay, ApplePay, наложеним платежем.

При оформленні замовлення до 12.00 – протягом цього ж дня. При оформленні замовлення після 12.00 протягом наступного дня, при умові наявності на складі.

Ізотонік - це спортивний напій, спеціально розроблений для забезпечення енергії та підтримки гідратації під час тривалої та інтенсивної фізичної активності. Він має осмотичний тиск, близький до осмотичного тиску внутрішньої рідини в організмі, тому його називають "ізотонічним". Спортивний напій ізотонік зазвичай містить електроліти (наприклад, натрій, калій, магній) та вуглеводи (наприклад, глюкозу або сахарозу), які допомагають забезпечити енергію та підтримують рівень глюкози в крові. Він також містить рідину, яка допомагає забезпечити гідратацію під час фізичної активності, покращити самопочуття та завадити судомам. Ізотоніки можуть бути корисними для спортсменів та осіб, які займаються інтенсивною фізичною активністю, особливо у тих випадках, коли втрата рідини та електролітів велика, а рівень навантаження високий. Однак, як і з будь-яким продуктом, важливо дотримуватися рекомендацій щодо дозування та вживання, оскільки зайве вживання може мати негативний вплив на здоров'я.

Так, безпека споживання кофеїну залежить від дози, яку ви приймаєте. У невеликих дозах кофеїн може бути безпечним для більшості спортсменів. Споживання кофеїну може бути корисним під час довгих тренувань або змагань які тривають більше 2 годин, оскільки він може допомогти збільшити витривалість та знизити сприйнятливість до болю, що дозволяє тренуватися більш інтенсивно. Крім того, кофеїн може допомогти зберегти втому та збільшити увагу та концентрацію під час бігу на довгі дистанції. Для багатьох людей помірне споживання кофеїну є безпечним, однак, якщо у вас є якісь медичні проблеми, такі як серцево-судинні захворювання, аритмія, безсоння, нервова система чи ви вагітні, краще сконсультуватися з лікарем, перш ніж споживати кофеїн. Якщо ви ніколи не споживали кофеїн, рекомендується почати з невеликої дози і дотримуватися розумної межі, яка не перевищує 400 мг кофеїну на день. 400 мг кофеїну на день приблизно дорівнює 4 чашкам кави, або 4 гелям SIS із кофеїном.

Гелі SIS (Science in Sport) є енергетичними гелевими продуктами, які містять вуглеводи та електроліти, призначені для забезпечення енергії та підтримки гідратації під час фізичних навантажень. Гелі SIS розроблені таким чином, що їх можна приймати безпосередньо з упаковки, без необхідності запивати водою. Це можливо завдяки особливому ізотонічному складу. На відміну від інших гелей, основним джерелом енергії SIS Energy Gel є мальтодекстрин, який не потребує води для засвоєння

Кожна партія тестована, та має власну рекомендовану дату вживання, враховуючи склад. Однак наша мінімальна гарантія це + 3 місяці від зазначеної Best Use Before дати на батончиках та гелях та 6 місяців + на таблетках та порошках.

Після відкриття продукцію SIS рекомендується зберігати не більше 3 місяців. Після цього часу рекомендується викинути залишки продукції.