Очікується

Кальцій SiS Calcium

Кальцій SiS Calcium для спортсменів

SiS Calcium — кальцій з вітаміном Д3 у вигляді таблеток, створений спеціально для спортсменів. Цей найбільш необхідний для організму елемент важливий у профілактиці остеопорозу. Він відіграє ключову роль у нормальній м'язовій та серцевій функції, передачі нервових імпульсів та згортання крові.

Кальцій у спорті

Важливість цієї речовини для людей, які ведуть активний спосіб життя, дуже велика. Особливо необхідний кальцій у таблетках для спортсменів циклічних дисциплін із постійними тренуваннями на витривалість – біг, велоспорт, плавання. Ці види спорту можуть призвести до зниження щільності мінералів у тканинах, що підвищує травматичність та ймовірність переломів, втому, а також впливає на інші процеси метаболізму, нервової та серцево-судинної системи.

Склад препарату SiS Calcium

Норма кальцію – близько 900 мг на день для дорослої людини, чоловіка чи жінки. Вітамін Д допомагає у кращому його засвоєнні. У 1 таблетці SiS Calcium міститься:

  • карбонат кальцію - 500 мг;
  • вітамін Д3 - 200 МЕ (холекальциферол);
  • наповнювачі (мікрокристалічна калюлоза, дикальційфосфат);
  • стерат магнію.

Цей препарат підходить для вегетаріанців.

Особливості застосування

Кальцій від Science in Sport слід вживати щодня – 1 таблетку під час їжі. У дні важких та тривалих тренувань на витривалість тривалістю понад 2,5 години рекомендуємо вжити 1000 мг SiS Calcium до активності та 60-90 г вуглеводів щогодини.

Не слід забувати про збалансоване харчування, і перед прийомом цієї харчової добавки краще порадитись із лікарем. У період міжсезоння вам може знадобитися вітамін Д3 від Science in Sport для кращого засвоєння кальцію.


Немає в наявності 335 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065