Best seller

SiS GO Electrolyte Powder 500 г

36г вуглеводів
advantage

Зроблено в Англії

Протидія судомам

advantage

Не містить допінг

SiS GO Electrolyte Powder 500 г — вуглеводний ізотонік, який покриває 60% енергопотреби людини на годину та сприяє швидкому насиченню організму необхідними мікроелементами. Напій з електролітами Science in Sport Electrolyte Go покращує здатність засвоювати воду та підвищує витривалість. Але найголовніше — він містить 36 г вуглеводів на одну порцію. Завдяки цьому спортсмени запобігають виснажливому відчуттю втоми, яке часто приходить на 35 км марафону або перед третім етапом тріатлону.

Коли пити ізотонік SiS GO Electrolyte 0.5 кг

Спортивне харчування під час тренувань — це 80% успіху на змаганнях. Адже під час занять на витривалість людина витрачає максимальну кількість енергії та ресурсних запасів глікогену. І дуже важливо навчитися поповнювати водно-сольовий баланс та покращувати працездатність впродовж фізичних вправ.

 1. На тривалих кросах, від 20 км і більше, пити кожні 5 км (якщо спека, то кожні 2-3 км).
 2. Якщо ваше тренування на витривалість триває від 90 хвилин активної роботи.
 3. При сильному потовиділенні, щоб відновити баланс і покращити гідратацію.
 4. Для попередньої гідратації перед тривалим тренуванням чи змаганням.

Напої з електролітами потрібні всім, хто займається циклічними видами спорту і втрачає багато води та енергії за заняття, але не слід забувати, що SiS Go містить багато вуглеводів. Тому замінювати ним звичайну воду — не найкраща ідея, оскільки цей ізотонік для спорту створений лише для підтримки вуглеводних запасів та мінералів у процесі серйозних навантажень та перед тренуванням.

Як приготувати електроліт SiS

Ізотонік порошковий готується швидко, особливо якщо використовувати питні фляги від SiS. Для приготування необхідно взяти 60 г порошку, насипати його у стандартну спортивну пляшку об'ємом 750 г та змішати його із простою водою. Разом: знадобиться 3 мірні ложки (вони йдуть у комплекті з банкою). На 500 мл води потрібно 2 мірні ложки (або 40 г) ізотоніка в порошку. Хвилина — і все готове! Слід пити 0,5 л напою кожні 45-60 хвилин.

SiS Go Electrolyte ізотонік з електролітами доступний в банці 0,5 кг, 1 кг, 1.6 кг, і в пакеті 40 г на сайті спортивного харчування Science in Sport Україна.

Смаки в асортименті

У нас ви зможете підібрати різні смаки і не просто правильно поповнювати водно-сольовий баланс, а й отримувати смакову насолоду від напою:

 • лимон-лайм;
 • апельсин;
 • чорна смородина.

Обирайте за своїми смаковими вподобаннями, а якщо виникнуть питання, зверніться до продавця-консультанта.

Склад ізотоніка SiS Electrolyte Go

В одній порції готового напою міститься:

 • 36 г вуглеводів;
 • 27 мг кальцію;
 • 5 мг магнію;
 • 60 мг калію;
 • 0,5 г натрію.

Електроліти SiS Go на 93% складаються із суміші вуглеводів, 2% — з фруктози, лимонної кислоти, ароматизаторів, електролітів та підсолоджувача. Напій підходить для вегетаріанців та веганів, адже не містить тваринного білка. А якщо ви шукаєте енергетичний напій без вуглеводів, рекомендуємо спробувати ізотонік у таблетках GO Hydro.

Спортивне харчуваня, в якому є мінерали і вуглеводи — ресурс високих результатів.


987 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065