Очікується

SiS Whey Protein 1 кг

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

Протеїновий напій SiS Whey Protein допоможе спортсмену набрати суху м'язову масу та якісно відновити м'язи після тренування. Сироватковий протеїн має високу швидкість засвоєння і його можна застосовувати протягом усього дня для вживання необхідної добової норми білка у своїй дієті. Його можна використовувати як спортивне харчування для росту м'язів, так і для схуднення.

Рекомендації щодо SiS Whey Protein

Цей продукт має повний амінокислотний профіль завдяки поєднанню в ньому концентрату та ізоляту сироваткового протеїну. При високому вмісті білка міститься низька кількість вуглеводів і всього 117 калорій, що дозволяє використовувати спортивне харчування Whey Protein для набору сухої м'язової маси. Дієтологи Science in Sport рекомендують щодня вживати по 1,4-1,6 г протеїну на 1 кг маси тіла. Наприклад, для чоловіка, що тренується, вагою 75 кг знадобиться 150 г білка на день.

Склад продукту

SiS Whey Protein виготовлений у вигляді порошку із приємними смаками: ваніль, полуниця шоколад. У банці міститься 1 кг сироваткового протеїну, а також є мірна ложка.

Одна порція продукту включає такі компоненти:

  • 22-23 г білка залежно від смаку;
  • 5 г BCAA;
  • 2,4-2,5 г лейцину;
  • 2,3 г жирів;
  • 1,8 г вуглеводів;
  • 0,9 г цукру (підсолоджувач - сукралоза);
  • 0,3 г натрію;
  • натуральні ароматизатори.

Продукт підходить для вегетаріанців, не містить глютен, пшениці та горіхи. Його білкова суміш (90%) складається з концентрату та ізоляту молочного сироваткового протеїну.

Як вживати протеїн Whey

Для приготування напою додайте 30 г даного порошку, 3 мірні ложки, 250 мл води і змішайте в шейкері. Whey Protein SiS можна приймати під час їжі та між прийомами. Застосування можна розділити на 2-3 порції в тренувальний день, якщо прагнете отримання 20-25 г білка - кожні 3-4 години. Наприклад, вранці після пробудження, за півтори години до тренування і після закінчення силових вправ, коли метаболізм підвищується.


Science in Sport Whey Protein протестований в рамках антидопінгової програми Informed Sport.


Рекомендуємо також якісний ізолят сироваткового протеїну SiS Advanced Isolate, якщо хочете купити білковий напій з низьким вмістом вуглеводів.


Немає в наявності 1541 грн


Радимо також:

| Контакти
099 5650065