Best seller

SiS REGO COMPLETE RECOVERY

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

SiS REGO COMPLETE RECOVERY— це спортивне харчування для відновлення. Моментальне поповнення запасів глікогену та насичення протеїном допоможуть зробити тренування ефективними та підтримати м'язову масу, підготувавши вас до наступної ударної сесії. Вітамінний та мінеральний профіль також включені в SiS REGO Recovery для підтримки якісного відновлення та синтезу білка.

Склад продукту

Протеїн з вуглеводами SiS Rego Recovery приймається протягом 30 хвилин після тренування. 1 порція (10 г) високовуглеводного гейнера містить:

  • вуглеводи - 22 г;
  • ізолят соєвого білка - 20 г;
  • вітаміни та мінерали (D, E, C, B6, B12, калій магній, фолієва кислота, ніацин, тіамін, цинк, йод та ін.);
  • 2 г лейцину (амінокислоти).

Цей вуглеводно-білковий напій – чудовий варіант для спортсменів, які не переносять лактозу, а також для вегетаріанців. Продукт не містить глютен, пшеницю та горіхи.

Переваги та особливості REGO

Це спортивне харчування для швидкого відновлення ідеально підходить для велосипедистів, бігунів та тріатлетів, для яких важливо отримати достатню кількість вуглеводів. SiS REGO COMPLETE RECOVERY буде корисним спортсменам циклічних видів як після коротких інтенсивних ударних сесій, так і після тривалих занять на витривалість.

З чим його потрібно змішувати: з водою чи молоком?

Молоко на 80% складається з казеїну, який погано перетравлюється. Змішайте SiS REGO з водою для швидкого засвоєння та підтримки гідратації.

Який тип білка містить продукт?

SiS REGO COMPLETE RECOVERY складається з ізоляту соєвого білка, який виготовляється зі знежирених бобів, що є високоякісним джерелом протеїну з повним амінокислотним профілем.

Смаки

Поживний спортивний коктейль для відновлення м'язів від Science in Sport має такі смаки:

  • Шоколад.
  • Полуниця.

SiS Rego Rapid Recovery купити можна і в інших варіантах упаковки:


174 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


potential client

Спортивне харчування змінює звички

Британські вчені довели: планування їжі для відновлення на 99% зменшує ризик незапланованого хот-дога після тренування. Ментальна втома накопичена після тренування, робить нас більш схильними до імпульсивних рішень, вразливими перед раптовими спокусами фастфудів.

| Контакти
099 5650065