Free Shipping
Очікується

SiS Overnight Protein 1 кг

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

Під час сну в організмі відбуваються важливі відновлювальні процеси, а нашим м'язам, як і вдень, потрібне надходження білка. SiS пропонує для цього спеціальний нічний Overnight Protein. Його повільно засвоюваний білок та високий амінокислотний профіль сприяє підтримці та зростанню сухої м'язової маси, коли ви спите. Приймаючи цей молочний протеїн перед сном, можна повноцінно виспатися та максимально адаптуватися до тренувань. При цьому в SiS Overnight Protein міститься мінімум небажаних жирів та вуглеводів.

Як працює казеїновий протеїн?

Спортивне харчування для росту м'язів, а також підтримки та набору маси служить для отримання необхідних 20-25 г протеїну кожні 3-4 години. У нічний час із цим завданням найкраще дає раду казеїн.

SiS Overnight Protein стимулює синтез м'язового білка, тому що в ньому міститься велика кількість лейцину. Нічний протеїн повільно засвоюється, зменшуючи руйнування та відчуття болю м'язів. Він буде дуже корисний, якщо ви тренуєтеся у вечірні години і вам потрібне надходження поживних речовин у нічний час. З його допомогою спортсмен почувається більш відпочилим і знову готовим до тренувань наступного дня.

Склад протеїнової суміші

Порошок SiS Overnight Protein 1 кг складається з високоякісного молочного та ізоляту сироваткового протеїну в пропорції 50/50. Молочний білок, у свою чергу, має 80% казеїну, того самого повільно засвоюваного протеїну, і 20% сироватки, яка швидко всмоктується.

В одній порції (35 г) міститься:

  • загальна кількість протеїну: 25-27 г (залежно від смаку);
  • вуглеводи: 1,9 г;
  • цукор: 0,7 г;
  • жири: 2 г;
  • натрій: 0,3 г.

В інгредієнти продукту також входить суміш білків 89-94% (ізолят молочного та концентрат сироваткового протеїну), какао-порошок, натуральні ароматизатори, загущувач (ксантанова камідь), емульгатор (соєвий лецитин), підсолоджувач (сукралоза).

В одній банці SiS Overnight Protein - 1 кг протеїнового порошку (28 порцій) та додається мірна ложка.

Смаки

Їх наявність уточнюйте:

  • печиво з вершками;
  • ваніль;
  • шоколад/

Як вживати протеїн

SiS Overnight Protein слід використовувати на ніч за 45-60 хвилин до сну. Його можна пити холодним або перелити в чашку і розігріти в мікрохвильовій печі. Для приготування напою змішайте 35 г порошку (приблизно 3,5 мірні ложки) у 250 мл води та збовтайте у шейкері.

SiS Overnight Protein містить молочний білок, що повільно засвоюється, тому ми не рекомендуємо вживати його до або під час тренування. Відразу після навантаження найкращим варіантом буде сироватковий SiS Whey Protein чи SiS Advanced Isolate, які швидко засвоюються. SiS Overnight, як спортивне харчування для сну, забезпечує максимальну користь із необхідною кількістю білка у вашій спортивній дієті, навіть у нічний час.


Немає в наявності 2350 грн


| Контакти
099 5650065