Best seller
Акція!

PHD LIFE MIND NOOTROPIC CAPSULES

advantage

Зроблено в Англії

Наші капсули PHD LIFE MIND NOOTROPIC - це проста у використанні суміш ноотропів, адаптогенів та амінокислот для підтримки розумової та когнітивної діяльності.

Покращуйте свою щоденну когнітивну діяльність за допомогою капсул LIFE MIND NOOTROPIC, що містять йод, який сприяє нормальній когнітивній функції, та пантотенову кислоту, яка допомагає нормальній розумовій діяльності.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ КАПСУЛИ LIFE MIND?

Для досягнення найкращих результатів необхідно оптимізувати розумову діяльність так само, як і фізичну. В PhD розробили нові капсули LIFE MIND, використовуючи лише науково обґрунтовані, досліджені інгредієнти.

Оптимізуйте свою розумову діяльність, когнітивні функції та зменшіть втому за допомогою нашої дослідницької суміші з 11 ключових ноотропів, адаптогенів та амінокислот, включаючи Cognizin® цитиколін, екстракт лев'ячої гриви, L-тирозин та пантотенову кислоту. Наші капсули MIND прості у застосуванні та допомагають вам щодня покращувати розумову діяльність.

ОСОБЛИВОСТІ:

  • Упаковка містить 90 капсул (розраховано на 30 днів).
  • Покращує когнітивні функції.
  • Створено з використанням лише науково обґрунтованих інгредієнтів.
  • Містить 11 ноотропів, адаптогенів та амінокислот.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Для оптимізації розумової діяльності - приймайте 3 капсули на день.

СКЛАД:

Глазуруючий агент (гідроксипропілметилцелюлоза), L-тирозин, Cognizin® (цитиколін), екстракт насіння какао 40% поліфенолів (Theobroma cacao), екстракт плодового тіла гриба лев'яча грива (Hericium erinaceus), екстракт корейського женьшеню (Panax ginseng) (5% гінсенозидів), екстракт гінкго білоба, екстракт листя бакопи моннієри, екстракт листя шавлії 4: 1 (Salvia officinalis), L-таурин, L-теанін, антизлежувачі (магнію стеарат, кремнію діоксид), вітамін В5 (пантотенова кислота), калію йодид.

PHD це Англійській бренд преміум спортивного харчування який є власністю корпорації SiS (Science in Sport®) PLC


698 грн1327 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


| Контакти
099 5650065