Best seller
Акція!
Очікується

Гель SiS Go Isotonic SALE

22г вуглеводів
advantage

Не потрібно запивати водою

advantage

Зроблено в Англії

Шалена енергія за 5 хвилин

Енергетичний гель — це ваше джерело вуглеводів для підтримування енергії. SiS Go Isotonic Gel спеціально використовується як харчування під час високоінтенсивних навантажень. Поточна суміш цього продукту призначена для швидкого засвоєння без необхідності запивати водою.

Який у гелю SiS склад?

Об'єм одного вуглеводного ізотонічного гелю становить 60 мл. Його вміст у міцній компактній упаковці, яка легко відкривається одним рухом. SiS Go Isotonic Gel містить:

  • 87 ккал;
  • 22 вуглеводів;
  • 0,6 г цукру;
  • 33% мальтодекстрину з кукурудзи.

У його складі є вода, гелеутворювачі (камідь), натуральні ароматизатори та консерванти. Вуглеводний гель від Science in Sport підходить веганам та вегетаріанцям, не містить сою, лактозу, глютен, аспартам, пшеницю та горіхи.

Смаки SiS Gel Isotonic

Цей енергетичний гель можна купити в різних смакових варіантах — просто вкажіть вподобання у коментарі до вашого замовлення:

  • 🍍ананас

Як використовувати спортивний гель

Енергетичний гель для бігу та видів спорту на витривалість створений для забезпечення організму 60 г вуглеводів на годину. Тому ви можете використовувати від 1 до 3 упаковок SiS Go Isotonic Gel кожні 60 хвилин, і вони можуть бути вашим основним харчуванням для вправ тривалістю понад 90 хвилин. Їх не потрібно запивати водою, але не слід забувати про важливість гідратації.

Якщо ви тренуєтеся чи змагаєтесь у спеку, рекомендуємо використовувати один SiS GO Energy + Electrolyte Gel на год разом з ізотонічними гелями, щоб поповнювати запаси енергії та забезпечити організм електролітами.


Немає в наявності 58 грн84 грн


| Контакти
099 5650065