Очікується

SiS Performance Collagen Gummies

58г вуглеводів
advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

SiS Collagen — це харчова спортивна добавка, що сприяє підтримці норми колагену та його синтезу. За допомогою SiS Performance Collagen Gummies у зручному форматі мармеладок структура сухожилля, кісток та зв'язок буде більш міцною та стійкою до травм. Цей гідролізований колаген рекомендується також під час курсу реабілітації.

Як працює колаген

Використання спеціальних протоколів тренувань та харчування, спрямованих на запобігання травмам та підвищення здатності людини витримувати навантаження та вимоги для високих спортивних досягнень, відоме як попередня реабілітація або попередня підготовка.

Гідролізат колагену — це білок тваринного походження, багатий на амінокислоти, включаючи гліцин, гідроксипролін і пролін. Ці амінокислоти у поєднанні з вітаміном С мають вирішальне значення в утворенні нової колагенової тканини. Колаген з вітаміном С, який слід вживати перед тренуванням, сприяє формуванню кісток, прискорює відновлення м'язової функції та зменшує відчуття болю у м'язах після вправ. Він особливо корисний перед силовими тренуваннями, націленими на формування кісткової тканини або розвиток суглобової тканини, тому що приплив крові до сухожиль в неактивний час обмежений.

Склад SiS Performance Collagen Gummies

В одній порції (100 г) продукту міститься:

  • 20 г колагену;
  • 58 г вуглеводів;
  • 36 г цукру;
  • 0,3 г жирів;
  • 24 г протеїну;
  • 80 мг вітаміну С.

Інгредієнти: гранульований цукор, сироп глюкози, гідролізат колагену, вода, крохмаль (кукурудза), желатин, лимонна кислота, ароматизатор, барвник (антоціани), аскорбінова кислота.

Не підходить вегетаріанцям і веганам, тому що це яловичий колаген. Не містить алергени, а також молоко, глютен та пшеницю.

Варіанти використання SiS Collagen

Колаген SiS вживається у кількості 100 г (1 банка цього продукту) за 60 хвилин до тренування. Альтернативний варіант прийому: 50 г за 60 хв до вправ і 50 г після них.

Рекомендуємо також SiS Vitamin D3 для спортсменів для здоров’я кісток і профілактики травм.

Всі продукти Performance Collagen від Science in Sport тестуються в рамках програми Informed Sport.


Знято з виробництва 154 грн


| Контакти
099 5650065