Новинка!

Жироспалювач PHD CLA

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

PHD CLAA — кон'югована лінолева кислота - це комплекс різних ізомерів ненасиченої жирної кислоти Omega-6. Унікальність CLA в тому, що добавка тонізує м'язи та сприяє втраті ваги. Тому добавка популярна серед бодібілдерів і використовується для схуднення.

У чому особливість SiS CLA?

Добавка PHD CLA отримана з олії сафлору. У її складі оптимальна концентрація CLA – 80%. Кон'югована лінолева кислота відома численними перевагами для здоров'я. Люди, які вживають багато CLA у своєму раціоні, мають нижчий ризик різних захворювань. CLA позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи, знижуючи кількість шкідливого холестерину. Але найбільше добавку використовують для втрати ваги.

Існує безліч різних форм CLA, але дві найважливіші з них називаються c9, t11 (цис-9, транс-11) і t10, c12 (транс-10, цис-12). C9, t11 найбільш поширені в харчових продуктах, тоді як t10, c12 - це форма, яка використовується в добавці та найбільше пов'язана з втратою ваги. Т10, с12 також присутні у харчових продуктах, але у менших кількостях. Тому, щоб отримати максимальну вигоду з переваг CLA, рекомендується використовувати добавки.

PHD CLA - чудовий жироспалювач

CLA відіграє у розщепленні жирів в організмі. Кислота використовує жирові відкладення для роботи м'язів і не дає можливості накопичуватися їм в організмі. Як результат – зайві кілограми не повертаються та втримується досягнутий результат. Завдяки CLA покращується рельєф тіла, а також регулюється обмін речовин в організмі. Тому CLA є важливою добавкою в будь-якій програмі контролю ваги.

Склад:

  • сафлорова олія (80% кон'югована лінолева кислота);
  • оболонка капсули (бичачий колаген, гліцерин, вода);
  • 90 капсул в упаковці.

Як застосовувати PHD CLA

Рекомендовано приймати по 1 м'якій гелевій капсулі 3 рази на день під час їжі. Інше спортивне харчування для схуднення можна вибрати на сайті інтернет магазину

Добавка розроблена з використанням передового підходу та перевірена Informed Sport на відповідність вимогам Всесвітньої антидопінгової агенції WADA на відсутність заборонених речовин.

PHD це Англійській бренд преміум спортивного харчування який є власністю корпорації SiS (Science in Sport®) PLC

Термін придатності до 09/24


689 грн

Приймаємо


Безкоштовна доставка від 2000 грн

Мерч у подарунок 🎁 від 2500 грн


potential client

Спортивне харчування змінює звички

Британські вчені довели: планування їжі для відновлення на 99% зменшує ризик незапланованого хот-дога після тренування. Ментальна втома накопичена після тренування, робить нас більш схильними до імпульсивних рішень, вразливими перед раптовими спокусами фастфудів.

| Контакти
099 5650065