Акція!
Очікується

Відновлювач SiS Rego Rapid Recovery 500 г

advantage

Зроблено в Англії

Прискорене відновлення

advantage

Не містить допінг

SiS REGO Rapid Recovery Powder — це спортивне харчування для відновлення. Моментальне поповнення запасів глікогену та насичення протеїном допоможуть зробити тренування ефективними та підтримати м'язову масу, підготувавши вас до наступної ударної сесії. Вітамінний та мінеральний профіль також включені в SiS REGO Recovery для підтримки якісного відновлення та синтезу білка.

Склад продукту

Протеїн з вуглеводами SiS Rego Recovery приймається протягом 30 хвилин після тренування. 1 порція (50 г) високовуглеводного гейнера містить:

  • вуглеводи - 22 г;
  • ізолят соєвого білка - 20 г;
  • вітаміни та мінерали (D, E, C, B6, B12, калій магній, фолієва кислота, ніацин, тіамін, цинк, йод та ін.);
  • 2 г лейцину (амінокислоти).

Цей вуглеводно-білковий напій – чудовий варіант для спортсменів, які не переносять лактозу, а також для вегетаріанців. Продукт не містить глютен, пшеницю та горіхи.

Переваги та особливості REGO

Це спортивне харчування для швидкого відновлення ідеально підходить для велосипедистів, бігунів та тріатлетів, для яких важливо отримати достатню кількість вуглеводів. SiS REGO Recovery буде корисним спортсменам циклічних видів як після коротких інтенсивних ударних сесій, так і після тривалих занять на витривалість.

З чим його потрібно змішувати: з водою чи молоком?

Молоко на 80% складається з казеїну, який погано перетравлюється. Змішайте SiS REGO з водою для швидкого засвоєння та підтримки гідратації.

Який тип білка містить продукт?

SiS REGO Rapid Recovery 0,5 кг складається з ізоляту соєвого білка, який виготовляється зі знежирених бобів, що є високоякісним джерелом протеїну з повним амінокислотним профілем.

Смаки

Поживний спортивний коктейль для відновлення м'язів від Science in Sport має такі смаки:

  • ваніль;
  • шоколад;
  • полуниця.

SiS Rego Rapid Recovery купити можна і в інших варіантах упаковки:


Немає в наявності 560 грн756 грн


| Контакти
099 5650065